Підтримати
Магазини

Виробники

В цьому розділі – все про органічних сертифікованих виробників станом на 24.02.2022.

Фільтрувати
Товари
 • Алкогольні напої
 • Гарячі напої
 • Десерти та снеки
 • Заморожені продукти
 • Інша перероблена продукція
 • Ковбасні вироби
 • Кондитерські вироби та випічка
 • Консервована продукція
 • Крупи та бобові
 • Кулінарні добавки, соуси
 • М'ясо та м'ясна продукція
 • Макаронні вироби та борошно
 • Молоко та молочна продукція
 • Напої безалкогольні
 • Олії, оцети та продукти переробки
 • Продукція бджільництва
 • Прянощі та спеції
 • Сир
 • Сніданки
 • Соки і сиропи
 • Фрукти, овочі та ягоди
 • Харчування для дітей
 • Яйця
Cкасувати
Фільтрувати
stores-logo
AG Organic

це бренд ТОВ «АГ ГРУПП». Компанії, що створила власний тепличний комплекс і вирощує здорові продукти харчування. Компанія, що після довгих пошуків змогла реалізувати свою мрію – мати здорові продукти харчування на своєму столі.

З 2016 року процес виробництва знаходиться під контролем органа сертифікації Органік Стандарт та має відповідний сертифікат, що підтверджує органічне походження продукції.

До асортименту компанії входять овочі, зелень та ягоди.

stores-logo
Ahimsa

це торгова марка ТОВ «Двіпа». Це унікальне виробництво органічних ягідних та злакових продуктів, яке розташоване у екологічно чистій зоні України поблизу річки Оріль.

Особлива характеристика компанії полягає у тому, що всі продукти вирощуються спільнотою людей, які дотримуються принципу Ахімса – не вчинення насилля жодній істоті та довкіллю. Тому під час виробництва приділяють подвійну увагу захисту довкілля та чистим взаємовідносинам.

Компанія вирощує спельту, амарант, жито, пшеницю, суницю, малину та червону порічку, але унікальним продуктом є сублімовані ягоди малини, полуниці та чорниці.

На початку 2021 року до асортименту компанії додались лляна та амарантова олія, борошно житнє, пшеничне та амарантове, висівки житні та пшеничні, крупа пшенична та амарантова, пластівці амарантові.

Хоча бренд Аhimsa ще молодий, його продукти вже добре представлені як на українському ринку, так і на ринку США. 

Виробництво та переробка компанії мають два органічних сертифікати за стандартами, що еквівалентні органічному законодавству ЄС та США (NOP).

stores-logo
Bakehouse

або просто BH, це торгова марка компанії ТОВ «Ла Фаріна», що є частиною Goodwine.

Хліб випікається за ретельно відпрацьованої рецептурою та технологією. А постачальником органічного зерна є один з ключових органічних виробників – компанія Агроекологія.

З 2016 року в Bakehouse випікається чотири види органічного хлібу, а в 2019 році до асортименту продукції додалась паска.

stores-logo
BERRYЇж

торговельна марка ТОВ «Золоті гори».

Підприємство розпочало вирощування малини в 2017 році, а згодом розпочали виробництво органічної пастили.

Пастила сушиться при температурі від 40 до 55 градусів і завдяки цьому зберігає всі корисні елементи і вітаміни. Наразі виробник пропонує чотири види пастили:

 • малина органічна
 • малина органічна з органічним медом
 • малина органічна з органічним цукром
 • жовта органічна малина з органічним цукром

Вся продукція сертифікована ТОВ «Органік Стандарт» за стандартами, еквівалентними органічному законодавству ЄС.

stores-logo
Bi food

– нова торговельна марка, яка представляє продукти харчування для здорового способу життя.

У 2021 році під торговельною маркою Bi food випущено лінійку продуктів швидкого приготування: каші, кус-ку та крем-супи.

stores-logo
BigBlue

(СВК «Ягідки») — це торгова марка кооперативу “Ягідки”, який є одним з найбільших виробників органічної лохини у Європі. Ферма була заснована у 2016 році в Київській області та пройшла сертифікацію від Organic Standard та GLOBALG.A.P.

У 2019 BigBlue експортували органічну лохину до Німеччини, Великої Британії, Швеції та інших європейських країн, а в Україні вони є офіційними постачальниками для Metro Cash&Carry, Silpo Foods, Socar, Lidl та UFG.

BigBlue вважає своєю місією вирощувати ягоди найвищої якості з урахуванням найкращих міжнародних практик органічного виробництва, а також забезпечувати високі стандарти добробуту своїх працівників.

stores-logo
Famberry

(ФОП Ольшанський, С.М.) — це торговельна марка, що спеціалізується на вирощуванні кизилу та втілює в собі сучасні сімейні підприємства, найвищу якість та автентичність традицій. З 2017 року компанія є членом громадської спілки «Органічна Україна».

На основі органічного кизилу Famberry виготовляють різноманітну продукцію: варення, соуси, напої та навіть вино. Компанія постійно працює над розширенням асортименту, щоб не лише задовольнити побажання всіх споживачів, але й дивувати незвичними новинками, хоча перероблена продукція поки не сертифікована.

stores-logo
Family Garden

– сімейна компанія, яка спеціалізується на вирощуванні лохини. В основі цінностей «Family Garden» відповідальність та інновації. Компанія використовує повністю органічний підхід при вирощуванні ягід та сучасну агротехніку, має чисте виробництво: люди контактують з ягодами лише на етапі збору врожаю.

Також «Family Garden» це приклад соціально-відповідального бізнесу – виробник пишається тим, що має можливість допомагати локальним спільнотам та турбується про співробітників.

В асортименті: лохина та чорниця.

stores-logo
Galeks-Agro

(ПП «ГАЛЕКС-АГРО») — виробник, який спеціалізується на виробництві продукції і рослинництва, і тваринництва. Підприємство було засноване у 2008 році та стало одним з перших органічних виробників в Україні, що сертифіковані за європейськими стандартами.

Засноване більш ніж десятиліття назад, «ГАЛЕКС-АГРО» активно допомагає будувати український органічний ринок та пропонує українським споживачам кілька видів органічного борошна та круп, а також мед та пилок.

Серед сертифікованих органічних продуктів:
 • Борошно пшеничне в/г органічне 1кг
 • Борошно зі спельти, вищий сорт, органічне 1 кг
 • Крупа з пшениці спельти органічна 0,8
 • Пластівці пшеничні зі спельти різані миттєвого приготування, органічні  0,5кг.
 • Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, 1 гатунок, органічна  1кг
 • Крупа вівсяна плющена органічна 0,8кг
 • Пластівці вівсяні різані миттєвого приготування органічні 0,5кг
 • Органічна крупа пшоно 0,8 кг
 • Органічна крупа кукурудзяна «Екстра» 0,8 кг
 • Мед органічний 700 г. Пилок квітковий органічний 100 г.
stores-logo
Garna

– це бренд компанії «УКРОЛІЯ». Компанія має значний досвід у виробництві традиційної соняшникової олії, але наразі обрала пріоритетним напрямком бізнесу створення професійних кулінарних та високоолеїнових органічних олій.

«УКРОЛІЯ» об’єднує кращий у світі український соняшник і вікові традиції виробництва соняшникової олії з європейськими стандартами контролю якості.

«УКРОЛІЯ» пропонує українським споживачам органічну високоолеїнова та органічну класичну олії під торговою маркою Garna.

stores-logo
GOBIO

компанія заснована в 2021 році одним із піонерів органічного руху в Україні – Олексієм Соломко, який є співвласником та ідейним натхненником компанії.

Компанія розпочала виробництво органічних снеків та круп. В асортименті крупи, палички та кульки, а також різноманітні хлібці.

Компанія успішно пройшла сертифікацію в ТОВ «Органік Стандарт» за стандартами, еквівалентними органічному законодавству ЄС та вже незабаром представить свою продукцію на внутрішньому ринку України.

stores-logo
Healthy Tradition

(ТОВ «ХЕЛСІ ТРАДІШН») спеціалізується на виробництві безглютенової випічки, батончиків, граноли та інгредієнтів для випічки. Продукція дбайливо виготовлена з натуральних свіжих продуктів високої якості, а у виробництві принципово не використовується цукор, сиропи, стабілізатори чи консерванти.

Назва компанії пояснює бажання засновників поділитися власними традиціями дбайливого ставлення до здоров’я та тіла.

Поки що в асортименті компанії представлені органічні інгредієнти, це кілька видів борошна (амарантове, кокосове, безглютенове, з зеленої гречки), насіння гарбуза, соняшника та льон, кілька виробів з кокосу та органічний cушений манго.

stores-logo
Honey energy

(виробниче підприємство «Технології здоров’я») – компанія розпочала свою діяльність у 2016 році, але тільки у 2021 отримала органічний сертифікат на свою продукцію.

Протягом 5 років тривала розробка унікальної технології змішування інгредієнтів медового амаранту (суміші квіткового меду та борошна із амаранту) на наднизьких швидкостях запобігає нагріванню меду. Така технологія дозволяє продукту залишатись сирим, природнім та зберігати всі цінні елементи.

Компанія пропонує лінійку органічної продукції: органічний медовий амарант «хеппі ранок», медовий амарант «малина», медовий амарант «полуниця», медовий амарант «шокомед», медовий амарант «конопелька» та медовий амарант «чорниця».

stores-logo
Meetty

(ФОП Колчанов Д.С.) — це органічний шоколад ручної роботи, створений лише з натуральних компонентів без консервантів, лецитину та ароматизаторів.

В асортименті чорний та молочний шоколад з різними смаками, зокрема. З журавлиною, мигдалем та морською сіллю.

stores-logo
MOL’FAR

(ТОВ «Мольфар Еко») — це молодий український бренд, заснований у 2016 році. Не дивлячись на молодий вік, ми точно знаємо, які цілі ставимо перед собою. Нас об’єднує одна мета — мінімалізм та відмова від надлишковості заради тривалого збереження довкілля.

Органічний чай MOL’FAR наслідує традицію мольфарства — розуміння та відверті стосунки з природою заради добра людства, мінімалізм та відмову від надлишковості заради тривалого збереження довкілля.

 • Ферментований кипрійний чай з додаванням ягід та трав (листя малини, м’ята та меліса, цвіт липи, чебрець, ягоди, груша та яблуко);
 • чай кипрійний чорний.
stores-logo
Olibo

(ПП «РІЧОЙЛ») — це торгова марка компанії «Річойл», яка ще донедавна мала назву «Eco-olio». Виробник виготовляє натуральну олію першого холодного віджиму без застосування хімічних речовин, без консервантів і барвників.

«Річойл» вважає своєю місією відродження традицій українців, саме тому виготовляє олії із льону, коноплі, гарбуза та іншого насіння, що було довгий час витіснене з нашого ринку.

Наразі «Річойл» пропонує соняшникову та лляну органічні олії.

stores-logo
Organic Chicken

(ФГ «Домашня курочка») — це сучасна ферма, де поряд з якісним європейським обладнанням та максимум автоматизації, все ж таки залишається турботливе та «душевне» відношення до птиці, адже тут прагнуть отримати справді якісний та корисний органічний продукт.

Кури, що живуть на фермі, споживають лише органічні корма і вітаміни та гуляють на волі. Якість та дотримання відповідних норм утримання птиці підтверджено сертифікатом Органік Стандарт.

stores-logo
Organic Country

(ТОВ «Органік лайф») — торгова марка виробника «Органік лайф», що у 2014 році розпочали продаж органічної продукції, вирощеної українськими фермерами.

Всі фермери, що співпрацюють з брендом, пройшли органічну сертифікацію та незмінно турбуються як про якість продукції, так і про стан землі, де вона вирощується. Фермери намагаються зменшити вплив своєї діяльності на навколишнє середовище та розробили спеціальну систему сівозмін, а також намагаються не порушувати цілісність ґрунту.

В органічному асортименті компанії: крупи, борошно, насіння, бобові та зернові пластівці.