Підтримати
Магазини

Виробники

Фільтрувати
Товари
 • Алкогольні напої
 • Гарячі напої
 • Десерти
 • Заморожені продукти
 • Інша перероблена продукція
 • Ковбасні вироби
 • Кондитерські вироби та випічка
 • Крупи та бобові
 • Кулінарні добавки, соуси
 • М'ясо та м'ясна продукція
 • Макаронні вироби та борошно
 • Молоко та молочна продукція
 • Напої безалкогольні
 • Олії, оцети та продукти переробки
 • Продукція бджільництва
 • Прянощі та спеції
 • Сир
 • Сніданки
 • Соки і сиропи
 • Фрукти, овочі та ягоди
 • Яйця
Cкасувати
Фільтрувати
stores-logo
BigBlue

(СВК «Ягідки») — це торгова марка кооперативу “Ягідки”, який є одним з найбільших виробників органічної лохини у Європі. Ферма була заснована у 2016 році в Київській області та пройшла сертифікацію від Organic Standard та GLOBALG.A.P.

У 2019 BigBlue експортували органічну лохину до Німеччини, Великої Британії, Швеції та інших європейських країн, а в Україні вони є офіційними постачальниками для Metro Cash&Carry, Silpo Foods, Socar, Lidl та UFG.

BigBlue вважає своєю місією вирощувати ягоди найвищої якості з урахуванням найкращих міжнародних практик органічного виробництва, а також забезпечувати високі стандарти добробуту своїх працівників.

stores-logo
Famberry

(ФОП Ольшанський, С.М.) — це торговельна марка, що спеціалізується на вирощуванні кизилу та втілює в собі сучасні сімейні підприємства, найвищу якість та автентичність традицій. З 2017 року компанія є членом громадської спілки «Органічна Україна».

На основі органічного кизилу Famberry виготовляють різноманітну продукцію: варення, соуси, напої та навіть вино. Компанія постійно працює над розширенням асортименту, щоб не лише задовольнити побажання всіх споживачів, але й дивувати незвичними новинками, хоча перероблена продукція поки не сертифікована.

stores-logo
Family Garden

– сімейна компанія, яка спеціалізується на вирощуванні лохини. В основі цінностей «Family Garden» відповідальність та інновації. Компанія використовує повністю органічний підхід при вирощуванні ягід та сучасну агротехніку, має чисте виробництво: люди контактують з ягодами лише на етапі збору врожаю.

Також «Family Garden» це приклад соціально-відповідального бізнесу – виробник пишається тим, що має можливість допомагати локальним спільнотам та турбується про співробітників.

В асортименті: лохина та чорниця.

stores-logo
Galeks-Agro

(ПП «ГАЛЕКС-АГРО») — виробник, який спеціалізується на виробництві продукції і рослинництва, і тваринництва. Підприємство було засноване у 2008 році та стало одним з перших органічних виробників в Україні, що сертифіковані за європейськими стандартами.

Засноване більш ніж десятиліття назад, «ГАЛЕКС-АГРО» активно допомагає будувати український органічний ринок та пропонує українським споживачам кілька видів органічного борошна та круп, а також мед та пилок.

stores-logo
Galicia

(ТОВ “Т.Б. ФРУТ”) — підприємство у 2011 році почало виготовляти перші українські соки прямого віджиму, для виробництва яких не використовуються концентрати. Це означає, що ягоди та фрукти проходять мінімальну обробку: сік витискають з плодів, згодом він проходить миттєву теплову обробку та розливається у пляшки або пакети. Уся ця природна магія відбувається на потужностях компанії.

Наразі під ТМ Galicia виробляють органічний яблучний сік.

stores-logo
Garna

– це бренд компанії «УКРОЛІЯ». Компанія має значний досвід у виробництві традиційної соняшникової олії, але наразі обрала пріоритетним напрямком бізнесу створення професійних кулінарних та високоолеїнових органічних олій.

«УКРОЛІЯ» об’єднує кращий у світі український соняшник і вікові традиції виробництва соняшникової олії з європейськими стандартами контролю якості.

«УКРОЛІЯ» пропонує українським споживачам органічну високоолеїнова та органічну класичну олії під торговою маркою Garna.

stores-logo
Healthy Tradition

(ТОВ «ХЕЛСІ ТРАДІШН») спеціалізується на виробництві безглютенової випічки, батончиків, граноли та інгредієнтів для випічки. Продукція дбайливо виготовлена з натуральних свіжих продуктів високої якості, а у виробництві принципово не використовується цукор, сиропи, стабілізатори чи консерванти.

Назва компанії пояснює бажання засновників поділитися власними традиціями дбайливого ставлення до здоров’я та тіла.

Поки що в асортименті компанії представлені органічні інгредієнти, це кілька видів борошна (амарантове, кокосове, безглютенове, з зеленої гречки), насіння гарбуза, соняшника та льон, кілька виробів з кокосу та органічний cушений манго.

stores-logo
Meetty

(ФОП Колчанов Д.С.) — це органічний шоколад ручної роботи, створений лише з натуральних компонентів без консервантів, лецитину та ароматизаторів.

В асортименті чорний та молочний шоколад з різними смаками, зокрема. З журавлиною, мигдалем та морською сіллю.

stores-logo
MOL’FAR

(ТОВ «Мольфар Еко») — це молодий український бренд, заснований у 2016 році. Не дивлячись на молодий вік, ми точно знаємо, які цілі ставимо перед собою. Нас об’єднує одна мета — мінімалізм та відмова від надлишковості заради тривалого збереження довкілля.

Органічний чай MOL’FAR наслідує традицію мольфарства — розуміння та відверті стосунки з природою заради добра людства, мінімалізм та відмову від надлишковості заради тривалого збереження довкілля.

 • Ферментований кипрійний чай з додаванням ягід та трав (листя малини, м’ята та меліса, цвіт липи, чебрець, ягоди, груша та яблуко);
 • чай кипрійний чорний.
stores-logo
Olibo

(ПП «РІЧОЙЛ») — це торгова марка компанії «Річойл», яка ще донедавна мала назву «Eco-olio». Виробник виготовляє натуральну олію першого холодного віджиму без застосування хімічних речовин, без консервантів і барвників.

«Річойл» вважає своєю місією відродження традицій українців, саме тому виготовляє олії із льону, коноплі, гарбуза та іншого насіння, що було довгий час витіснене з нашого ринку.

Наразі «Річойл» пропонує соняшникову та лляну органічні олії.

stores-logo
Organic Chicken

(ФГ «Домашня курочка») — це сучасна ферма, де поряд з якісним європейським обладнанням та максимум автоматизації, все ж таки залишається турботливе та «душевне» відношення до птиці, адже тут прагнуть отримати справді якісний та корисний органічний продукт.

Кури, що живуть на фермі, споживають лише органічні корма і вітаміни та гуляють на волі. Якість та дотримання відповідних норм утримання птиці підтверджено сертифікатом Органік Стандарт.

stores-logo
Organic Country

(ТОВ «Органік лайф») — торгова марка виробника «Органік лайф», що у 2014 році розпочали продаж органічної продукції, вирощеної українськими фермерами.

Всі фермери, що співпрацюють з брендом, пройшли органічну сертифікацію та незмінно турбуються як про якість продукції, так і про стан землі, де вона вирощується. Фермери намагаються зменшити вплив своєї діяльності на навколишнє середовище та розробили спеціальну систему сівозмін, а також намагаються не порушувати цілісність ґрунту.

В органічному асортименті компанії: крупи, борошно, насіння, бобові та зернові пластівці.

stores-logo
Organic Garden

(Перший органічний розсадник) – розташоване у Львівській обл. фермерське господарство, яке вирощує овочі, ягоди та зелень з використанням виключно органічних технологій. Місія Organic Garden турбуватися про здоров’я споживачів та берегти землю для майбутніх поколінь. Якість продуктів підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».

Вже зараз жителі Львова можуть придбати салати та зелень, і вже незабаром запропонує інші сезонні овочі.

stores-logo
Organic Innovations

(ТОВ «Ніко Агро Холдинг»). Компанія націлена на створення якісних, органічних продуктів, які відповідають європейським стандартам.

Технологічний процес вирощування органічних продуктів є повністю екологічним, відбувається природним шляхом, використовуючи натуральний ґрунт (біогумус), який також є продуктом компанії.

В асортименті компанії гриби шиітаке, герицій та ерінги.

stores-logo
Organic LOVARE

(АТ «Мономах») — це спеціально розроблена органічна лінійка чаїв. Organic Lovare одними з перших почали випускати органічний чай в Україні і пройшли сертифікацію Органік Стандарт у 2017 році.

Сировина для чаю та кави АТ «Мономах» вирощується в господарствах, сертифікованих за програмою Rainforest Alliance, яка підтверджує, що виробник  відповідально ставиться до навколишнього середовища, піклується про працівників, захищає ліси та відновлює їх за можливості.

В асортименті чай зелений, чорний, суміш зеленого та чорного, ароматизований чай з натуральними маслами ванілі та бергамоту, трав’яний чай з органічної меліси.

stores-logo
Organic Meat

(ТОВ «Органічний м’ясний продукт») — це виробництво органічної сертифікованої продукції починаючи з ферми і до просування на ринку (“від лану до столу”). «Органічний м’ясний продукт» поєднує в собі традиції поколінь, новітні технології та європейський досвід.

Філософія компанії – це якість, безпека та відповідальність за майбутнє. Виробник вбачає свою місію у впровадженні в Україні органічного землеробства і тваринництва задля збереження землі для майбутніх поколінь. В асортименті продукти зі свинини та яловичини, вироби з сала, варені ковбаси, сосиски, сардельки, ковбаси напівкопчені, копчено-запечені та смажені, ковбаси варено-копчені, ковбаси паштетні, паштети м’ясні.

stores-logo
Organico

(ТОВ «Фірма «Каспер»»). Виробник вважає, що органічна олія повинна замінити олії, які піддаються хімічній обробці. Олія Organico віджимається без використання шкідливих речовин і зовсім не схожа на звичайну олію. Має органічний сертифікат Органік Стандарт. В асортименті компанії органічні олії лляна, рижієва, рапсова, соняшникова та соняшникова високо олеїнова, соєва. Незабаром планується розширення лінійки.

stores-logo
PrimeBio

(ПП «ПРИМФУД») Компанія заснована в 2017 році співпрацює з постачальниками органічної продукції та створює продукти для здорового харчування. Всі виробники мають органічні сертифікати та ведуть господарство з турботою про навколишнє середовище.

PrimeBio бере найкраще від природи заради здоров’я споживача. В асортименті органічні каші швидкого приготування, суперфуди та мюслі.