Підтримати

Календар подій

  • всі
  • Споживач
  • Оператор
За місяць
  • Сьогодні
  • За тиждень
  • За місяць
  • За рік
  • Весь час
12.12.19
Регіональний форум “Стале аграрне виробництво”

Даний захід є унікальним в масштабах України, оскільки торкається проблеми сталого аграрного виробництва.Соціальні, екологічні та економічні зміни зумовлюють ряд проблем в агропромисловому виробництві.Низькі закупівельні ціни на основні культури (соя, соняшник, кукурудза), зміна вектору експортної політики України, зміни клімату, трудова міграція, збільшення затрат на виробництво одиниці продукції – це сезон 2019 року. Що нас чекає в […]

15.12.19
Мамаслет

Дітей та їх батьків запрошують на традиційний #мамаслет, який на цей раз, звісно ж, присвячений Новому року! Тому буде багато цікавого для дітей: розваги, подарунки та новорічна казка. А ще можна буде скуштувати органічні продукти від Organiс milk “О” та ТОВ “Органічний м’ясний продукт”.  Вхід безкоштовний, але потрібен карнавальний костюм!

17.12.19
Круглий стіл «Фінансові інструменти для органічного бізнесу»

Це перший захід такого формату для органічного бізнесу. Ми спробуємо відповісти на головне питання виробників: де взяти гроші? Органічне виробництво – це прибутковий бізнес, який щорічно зростає щонайменше на 10%. За результатами 2017 року світовий обсяг ринку оцінюється в 97 млрд. доларів США. Зростають площі, зайняті під органічним виробництвом в світі, зростає рівень споживання органічних […]

Події, що відбулись
29.11 - 1.12.19
Торгова місія органічних виробників до Китаю

Торгова місія органічних виробників до Китаю та відвідання 13-тої Китайської міжнародної виставки органічних продуктів харчування (CIOFE), Чженчжоу. Можливо також буде організовано окремий стенд.

Знаєте про цікаві події? Поділіться з усіма!
Якщо ви організовуєте подію або знаєте про події, що мають відношення до виробництва чи споживання органічної продукції, залиште тут інформацію і вона обов'язково з'явиться на сайті.
Запропонувати подію

Знаєте про цікаві події? Поділіться з усіма!

Ваші дані
Дата події
Опис події
Дякуємо! Запропонована подія успішно відправлена!
Після затвердження редактором або адміністратором подія буде опулікована на сайті