Підтримати

Ahimsa

Дніпропетровська область

Контактні данні виробника

Телефон
Сайт
ahimsa.ua

це торгова марка ТОВ «Двіпа». Це унікальне виробництво органічних ягідних та злакових продуктів, яке розташоване у екологічно чистій зоні України поблизу річки Оріль.

Особлива характеристика компанії полягає у тому, що всі продукти вирощуються спільнотою людей, які дотримуються принципу Ахімса – не вчинення насилля жодній істоті та довкіллю. Тому під час виробництва приділяють подвійну увагу захисту довкілля та чистим взаємовідносинам.

Компанія вирощує спельту, амарант, жито, пшеницю, суницю, малину та червону порічку, але унікальним продуктом є сублімовані ягоди малини, полуниці та чорниці.

На початку 2021 року до асортименту компанії додались лляна та амарантова олія, борошно житнє, пшеничне та амарантове, висівки житні та пшеничні, крупа пшенична та амарантова, пластівці амарантові.

Хоча бренд Аhimsa ще молодий, його продукти вже добре представлені як на українському ринку, так і на ринку США. 

Виробництво та переробка компанії мають два органічних сертифікати за стандартами, що еквівалентні органічному законодавству ЄС та США (NOP).

Товари

Інша перероблена продукція
Крупи та бобові
Макаронні вироби та борошно
Сніданки
Фрукти, овочі та ягоди

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/organi06/organicinfo.ua/www/wp-content/themes/organic_2019/footer.php on line 287