Підтримати

Більше 70 органічних операторів буде підтримано в рамках грантової програми

Поділитися новиною

Більше 70 органічних операторів органічного ринку буде підтримано в рамках грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні», яка ініційована об’єднанням «Органічна Ініціатива».

Прийом заявок для участі на першому етапі програми тривав з кінця квітня до 20 травня 2022 року. Основна мета цього етапу – підтримка та збереження операторів органічного ринку: виробників органічних продуктів, переробників, виробників засобів захисту рослин тощо.

На першому етапі було отримано понад 100 заявок з різних регіонів України. При розгляді заявок пріоритет надавався мікро, малим та середнім підприємствам та малим виробникам, площі яких розташовані на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей, що були окуповані протягом перших місяців вторгнення. Також розглядались заявки з усіх інших регіонів України.

За результатами роботи грантового комітету було попередньо погоджено підтримку більше 70 операторів органічного ринку (завантажити список). Підтримка грантоотримувачам буде надана в різному обсязі.

Детальна інформація щодо підтримки, обсягів та інші деталі будуть надіслані та погоджені окремо з кожним грантоотримувачем.

Перший етап Грантової програми підтримується Швейцарією в рамках програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі (OT4D)», що впроваджується IFOAM – Organics International в партнерстві з HELVETAS Swiss Intercooperation та Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL); в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), Sunrise Foods International (Канада), Асоціацією місцевих продовольчих ініціатив (Чехія) та компанія «БТУ-Центр» (Україна).

Більш детальна інформація про Грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні».

Поділитися новиною

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/organi06/organicinfo.ua/www/wp-content/themes/organic_2019/footer.php on line 287