Підтримати

Україна вперше відзначає Органічний день

Поділитися новиною

23 вересня 2021 року три інституції ЄС: Європейський Парламент, Європейська Рада та Європейська Комісія започаткували щорічний Органічний день ЄС 23 вересня на виконання Плану дій з розвитку органічного виробництва ЄС, прийнятого Єврокомісією в березні того ж року.

Сьогодні Україна долучається до святкування Органічного дня ЄС, маючи на меті євроінтеграцію, впровадження Європейського зеленого курсу в Україні, підвищення рівня обізнаності про органічні продукти та сприяння ключовій ролі органічного сільського господарства у переході до сталого виробництва та споживання в Україні.

Протягом дня було проведено ряд заходів, зокрема, онлайн-конференцію «Органічний день в Україні», яка зібрала понад 250 учасників з 16 країн.

Більш детальна інформація про конференцію на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України, посилання на презентації та відеозапис можна знайти нижче.

Фото з онлайн конференції «Органічний день в Україні».

Також, сьогодні, в рамках Органічного дня в Україні, за ініціативою Міністерства аграрної політики та продовольства України та 3-х органічних виробників Біо-Фарм Агротрейд ЛТД (Київ), Дунайський Аграрій (Одеська обл.) та Органік Мілк (Житомирська обл.) було проведено акцію «Органічні продукти для дітей» у смт.Коцюбинське (Київська обл.). Детальніше про акцію на сторінках міністерства та програми QFTP у фейсбук.

Фото Міністерства аграрної політики та продовольства України, смт.Коцюбинське.

Студенти та викладачі ВСП Вишнянський фаховий коледж ЛНУП відзначили Органічний день візитом на органічне сертифіковане підприємство ТОВ “Старий Порицьк” Органічна сироварня. Навчальний тур організовано ЛМГО «Екотерра» за підтримки ССВ (Коаліції Чиста Балтика) та Програми громадських неурядових організацій ЄС LIFE.

Фотозвіт з навчального візиту на сторінці ЛМГО «Екотерра» у фейсбук.

Фото ЛМГО «Екотерра» з навчального візиту на органічне сертифіковане підприємство ТОВ “Старий Порицьк”.

Дивіться також про органічних виробників в інформаційному сюжеті на ICTV.


Презентації з онлайн-конференція «Органічний день в Україні»:

Відеозапис конференції за посиланням

Онлайн-конференція організована Міністерством аграрної політики та продовольства України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з об’єднанням «Органічна ініціатива»* за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку» (OT4D).

Катерина Шор, OrganicInfo.ua

Поділитися новиною