Підтримати

Ринок органічного печива у наступні 5 років зростатиме на 6% щорічно

Поділитися новиною

Про стабільне зростання ринку органічного печива в наступні роки повідомляють експерти Офісу з підприємництва і експорту, посилаючись на прогноз «Euromonitor International». Згідно прогнозу очікується щорічне зростання ринку на 6% протягом наступних 5 років.

Станом на 2019 рік ринок органічного печива вже перевищив 500 млн доларів США, а основними споживачами є США, Франція, Італія, Німеччина, Нідерланди та Велика Британія.

Споживачі обирають органічне печиво насамперед через турботу про власне здоров’я, що є одним із ключових аргументів при виборі органічних харчових продуктів. Іншим критерієм вибору є бажання підняти настрій, потішити себе і близьких смачненьким.

Водночас, оскільки печиво зазвичай не асоціюється зі здоровим харчуванням через надмірний вміст цукру, виробники змінюють інгредієнти. Наприклад, зменшують кількість цукру та інших добавок, збільшують кількість корисних інгредієнтів, таких як горіхи та насіння, замінюють звичайне борошно на цільнозернове, а для преміального сегменту додають суперфуди (чіа, кіноа, амарант).

Важливим для подальшого зростання продажів є також адаптація рецептури до спеціальних дієтичних потреб, адже значно розширюється споживання продуктів без глютену, без лактози та без інгредієнтів тваринного походження. Особливою цільовою аудиторією органічного печива є діти.

Поділитися новиною