Підтримати

Якісна сировина є важливою передумовою отримання якісного кінцевого продукту

Поділитися новиною

Підприємство «Інтерагроком», один із експонентів цьогорічної виставки «Organic & Natural», понад 10 років займається вирощуванням сільськогосподарської продукції, 5 з яких – органічним виробництвом.

Компанія розташована в Чернівецькій області та має близько 300 га земель, що сертифіковані відповідно до законодавства, еквівалентного органічному законодавству ЄС. Основі продукти – яблука, груші та сливи.

«Інтерагроком» ретельно перевіряє та оцінює кожен продукт, який продає, саме це дозволяє компанії постачати свою продукції для подальшої переробки.

Наприклад, ТОВ «СООК», що мають власні переробні потужності й також сертифіковані відповідно до стандартів органічного виробництва. Основним результатом такої співпраці є виробництво яблучного концентрату.

Цей продукт користується попитом на зовнішніх ринках та кілька років входить до ТОП10 органічних продуктів, що експортувалися з України за вартістю експорту.

В 2021 року «Інтерагроком» почали співпрацю з Одеським консервним заводом дитячого харчування (ОКЗДХ), який здійснює на своїх потужностях переробку для компанії «Вітмарк-Україна».

Нагадаємо, що компанія «Вітмарк-Україна» цього року випустили нову продукцію, відому під брендом «Чудо-Чадо»: «Пюре органічне яблучно-бананове» і «Пюре органічне з яблук та чорної смородини». Це перше органічне дитяче харчування в Україні, виготовлене 100% з української сировини та на українських потужностях. Незабаром очікуємо також на появу органічного яблучного соку для дітей.

Проєкт реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту України спільно з громадською організацією «Unite Ukraine» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та за підтримки Європейської мережі підприємств Enterprise Europe Network.

Поділитися новиною