Підтримати

Десятиріччя органічного зростання в ЄС

Поділитися новиною

Площа земель, зайнята під органічним сільським господарством в ЄС за результатами 2020 року, сягнула 9,1% від загальної кількості сільськогосподарських земель. При цьому щорічне зростання органічних площ в період з 2012 по 2020 роки становило 5,7%. Про це йдеться в звіті «Органічне сільське господарство в ЄС: десятиріччя органічного зростання», який опубліковано днями на сайті Європейської Комісії.

За даними Мережі даних бухгалтерського обліку ферм ЄС (FADN), органічні фермерські господарства, що займаються органічним рослинництвом, витрачають менше коштів на добрива та засоби захисту рослин, ніж конвенційні господарства. В середньому економія складає 75-100% від витрат на засоби захисту рослин на гектар та 45-90% від витрат на добрива на гектар.

Роздрібні продажі органічної продукції в ЄС у 2020 році, в порівнянні з 2015 роком, зросли майже вдвічі, а площі, зайняті під органічним виробництвом зросли на 41%.

Органічне землеробство має позитивний вплив на навколишнє середовище та клімат. При перерахунку на одиницю сільськогосподарської землі було виявлено позитивний вплив на біорізноманіття, поглинання вуглецю, викиди парникових газів, використання енергії, евтрофікацію, втрату поживних речовин та біологічну якість ґрунту.

На органічних господарствах, в рамках різних досліджень, було виявлено вищу загальну чисельність членистоногих, птахів, інших хребетних, рослин і ґрунтових організмів.

Мета-аналіз показав, що видове біорізноманіття в органічному сільському господарстві на 34% вище, ніж у конвенційному.

Органічне сільське господарство також позитивно впиває на клімат, порівняно з традиційними системами господарювання, – завдяки більшому вмісту органічної речовини в ґрунті та швидкості поглинання органічного вуглецю.

У середньому 83% респондентів ЄС вважають, що органічні харчові продукти відповідають правилам щодо застосування пестицидів, добрив і антибіотиків. Крім того, 81% респондентів ЄС погоджуються, що органічні харчові продукти виробляються з застосуванням кращих екологічних практик і дотриманням вищих стандартів добробуту тварин.

Нагадаємо, що ЄС планує досягти 25% земель під органічним виробництвом до 2030 року.

Катерина Шор, OrganicInfo.ua.

Повна версія звіту.

Поділитися новиною