Підтримати

В 2020 році споживання органічної продукції в Швейцарії на душу населення сягнуло 445 франків

Поділитися новиною

Швейцарці встановили черговий рекорд щодо споживання органічної продукції. За результатами 2020 року середнє споживання органічної продукції на душу населення становило 445 швейцарських франків – це трохи більше 400 євро на людину в рік, про цей йдеться в інформаційному звіті BioSuisse.

За результатами 2019 року ця цифра в Швейцарії становила 338 євро, а лідером за споживанням на душу населення була Данія із показником 344 євро.

Окрім того, Швейцарія звітує про зростання продажів органічної продукції на 19,1%. Загальний обсяг продажів сягнув близько 3,9 млрд франків, з яких майже 2,8 млрд складає продукція власного виробництва.

Загальна частка органічного ринку харчових продуктів склала 10,8%, а найбільший попит зберігається на яйця, хліб, свіжі овочі та фрукти.

Значну частину органічної продукції все ж доводиться імпортувати. ТОП5 імпортованих продуктів складають цукрові буряки (100% яких імпортується з Німеччини), зернові культури (включаючи кормове зерно), інші корми, фрукти, овочі та бобові.

Нагадаємо, що Швейцарія також входить до ТОП10 імпортерів української органічної продукції, за результатами 2019 року.

А за підсумками 2020 року налічується більше 2300 операторів органічної продукції, які сертифіковані за стандартами BioSuisse за межами Швейцарії, зокрема, 38 з них в Україні.

Катерина Шор, OrganicInfo.ua

Поділитися новиною