Підтримати

BIOFACH знову відкриє свої двері для відвідувачів у 2022 році

Поділитися новиною

Найбільша торговельна міжнародна виставка органічних продуктів BIOFACH знову відбудеться наживо – 15-18 лютого в місті Нюрнберг (Німеччина).

Протягом 18 місяців виставкова галузь, включаючи BIOFACH у 2021 році, змогла набути позитивного досвіду проведення онлайн подій.

Але «торговельні виставки процвітають завдяки живому спілкуванню та можливості насолоджуватися подією усіма органами чуття.
Для нашого сектору особливо важливим є відчувати себе частиною цієї спільноти – це те, чого ми всі так прагнули, і ми знову відчуємо це на BIOFACH 2022!» – зауважила Даніла Бруннер, директор BIOFACH/VIVANESS на офіційній прес-конференції з нагоди підготовки до виставки 2022 року.

Тема традиційного на BIOFACH Конгресу цього разу – «Органік. Клімат. Сталість.». Тобто, йтиметься про те, зокрема, як зробити органічне виробництво ще більш сталим та кліматично-орієнтованим. Багато заходів конгресу будуть проходити із трансляцією онлайн, щоб забезпечити широкий доступ учасників.

Центральна дискусія на BIOFACH 2022 буде зосереджена довкола фермерів у рамках сільськогосподарського форуму, адже саме фермери є головною рушійною силою та роблять вагомий внесок у розвиток органічного ринку. І тому цього разу вони отримають власну платформу для взаємодії.

Луїза Люттіхольт, виконавча директорка IFOAM – Organics International, зауважила під час прес-конференції, що «перед обличчям глобальних пандемій ми бачимо необхідність стійкості як ніколи. Кліматична криза, зокрема, ставить під загрозу наші природні ресурси, а отже – наші сільськогосподарські та продовольчі системи.
Хороша новина полягає в тому, що органічна система, заснована на принципах здоров’я, екології, справедливості та турботи, вже працює, це демонструють мільйони фермерів і виробників продуктів харчування по всьому світу».

Вона також нагадала про нещодавні міжнародні події – Саміт продовольчих систем, що відбувся восени в Нью-Йорку, та Кліматичний саміт у Глазго, до якого була прикута увага всього світу лише тиждень тому.

Тіна Андрес, яка нещодавно зайняла пост голови Федерації екологічної харчової промисловості (BÖLW), зауважила:
– Ми  знаємо, що органічне землеробство має переваги для клімату, збереження ґрунтів та біорізноманніття.
В умовах трансформації та змін органічне виробництво може сприяти переходу до сталих харчових систем, і ми дуже раді, що так багато уваги прикуто саме до органічного сектору».

Організатори BIOFACH/VIVANESS 2022 докладають всіх зусиль, щоб забезпечити безпеку під час проведення виставки та бути готовими відповісти на будь-які виклики, пов’язані із пандемією COVID-19.

Учасники будуть мати доступ до швидких тестів та інших необхідних нині засобів, також діятимуть певні правила щодо розташування павільйонів та розмежування потоків відвідувачів. Але загалом організатори налаштовані досить оптимістично та запрошують органічну спільноту на зустріч.

Підготовлено за матеріалами BIOFACH.

Про BIOFACH в наших матеріалах в попередні роки.

Катерина Шор, OrganicInfo.ua

Поділитися новиною