Підтримати

Сьогодні стартувала 32 виставка органічної продукції BIOFACH 2021

Поділитися новиною

«Виставка стала можливою саме завдяки експонентам, їх активній участі та ідеям, – зазначила Петра Вольф, член правління «NürnbergMesse», під час офіційного відкриття BIOFACH/VIVANESS eSPECIAL. – Ми змогли, попри пандемію та всі труднощі, зібрати разом органічну спільноту зі всього світу. На жаль, тільки віртуально, але ми це зробили можливим! Експоненти дуже добре сприйняли розроблену платформу і сьогодні ми стартували з 1442 експонентами з 82 країн світу».

Протягом багатьох років BIOFACH/VIVANESS приймає Нюрнберг; взагалі 75% туристів міста – це ділові туристи, які приїздять на виставки. І для органічного сектору Нюрнберг став своєрідним «центром органічного світу».

«Для нас це дуже важливо, – зазначає Маркус Кеніг, лорд-мер міста Нюрнберг. – І ми намагаємось відповідати цьому званню не тільки під час BIOFACH. В дитячих садочках міста майже 70% харчування складають органічні продукти, в школах це близько 20%. Ми різними засобами намагаємось популяризувати органічне виробництво. Звісно, роботи ще багато».

Німеччина є одним із лідерів за обсягом органічного ринку. За результатами 2018 року ця цифра сягнула майже 11 млрд євро. Сьогодні під час відкриття озвучені також дані за 2019 рік.

«Якщо цифри коректні, то ми зараз маємо обіг близько 15 млрд євро в органічному секторі в Німеччині, що є рекордом. Це майже на 20% більше в порівнянні з попереднім роком. Тобто, це дійсно тренд, і для нас це є поштовхом для подальшої діяльності з просування органічних продуктів», – заявила Юлія Клекнер, Міністр продовольства і сільського господарства Німеччини.

Окрім зустрічей в онлайн форматі, програма 32 виставки органічної продукції BIOFACH 2021 також пропонує понад 100 форумів, де учасники зможуть долучитись до дискусій.

«Вже зараз можна говорити, що онлайн формат виправдовує наші сподівання. Звісно, нам дуже не вистачає зустрічей та емоцій, які ми дуже очікуємо вже на BIOFACH 2021. Але вже можемо говорити, що формати будуть поєднані», – зауважила на завершення Петра Вольф, член правління «NürnbergMesse».

Катерина Шор, OrganicInfo.ua

Поділитися новиною