Підтримати

Безпечність харчових продуктів та сертифікаційні заходи в умовах карантину

Поділитися новиною

У зв’язку з коронавірусом виникає багато питань щодо безпечності тих чи інших продуктів. Міністерство сільського господарства США та компетентні органи інших країн зазначають, що наразі немає жодних підтверджень зараження COVID-19 через харчові продукти, зокрема й м’ясо, чи їх упаковку. Водночас, уряди країн закликають дотримуватись належних правил гігієни (тобто часто мити руки та поверхні, відокремлювати сире м’ясо від інших продуктів, готувати до потрібної температури, негайно охолоджувати продукти) під час обробки та приготування продуктів.

Сьогодні деякі органи сертифікації вже стикнулись з проблемами щодо проведення інспекційних робіт. Тому компетентні органи вносять зміни в порядок проведення сертифікаційних заходів різних систем.

Фундація FSSC 22000 (FSSC – схема сертифікації системи менеджменту безпечності харчових продуктів, що є аналогом HACCP), наприклад, надає можливість органам сертифікації, як виняток під час коронавірусу, застосовувати відкладений аудит терміном до 6 місяців, якщо це не впливає на статус сертифікації. Безпека людей, які здійснюють перевірки, має бути пріоритетом.

Процедура сертифікації GLOBALG.A.P. (міжнародний стандарт з належної сільськогосподарської практики) дозволяє подовжити дію чинного сертифікату на термін до 6 місяців без проходження дистанційного аудиту, на основі оцінки ризиків, яку проводить орган сертифікації.

Щодо органічного виробництва, як виключення, до 1 червня 2020 року, дозволено проведення дистанційних аудитів.

Такі заходи вводяться у зв’язку з пандемією, спрямовані на захист здоров’я людей і не зменшать рівень безпечності та якості продуктів харчування.

Поділитися новиною