Підтримати

Підвищення кваліфікації експертів Національного агентства з акредитації України

Поділитися новиною

15 листопада розпочалось на базі ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України підвищення кваліфікації експертів Національного агентства з акредитації України.

Близько 40 представників НААУ беруть участь в навчанні в рамках підготовки до запуску національної акредитації органів сертифікації у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Протягом тижня експерти органічного сектору та представники провідних організацій розповідатимуть про вимоги до органічного виробництва, сертифікації, маркування тощо. Загалом курс займає близько 40 навчальних годин та охоплює більше 15 тем.

Нагадаємо, що в травні 2021 року Національне агентство з акредитації України повідомило про початок акредитації органів з сертифікації органічного виробництва.

Детальніше про підвищення кваліфікації експертів НААУ.


Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Поділитися новиною