Підтримати

Органічна статистика ЄС

infographics-image
Поділитися інфографікою

Наприкінці 2019 року Eurostat оприлюднив статистичну збірку, що включає такі сектори економіки як сільське господарство, лісове господарство та рибальство з країн-членів ЄС, а також країн-кандидатів (за наявності).

Збірка складається з дев’яти розділів, що охоплюють дані про фермерські господарства, результати сільськогосподарського виробництва, лісової та рибної діяльності, переробки продуктів харчування та напоїв, торгівлі сільськогосподарськими товарами тощо.

Вперше до збірки включено окремий розділ, присвячений органічному сільському господарству.

Дані оприлюднені станом на кінець 2017, деяка інформація зібрана також за першу половину 2018 року.

Загалом, станом на кінець 2017, в ЄС налічувалось 10,5 млн. фермерських господарств (об’єднань), серед яких органічні виробники складають 246 тис. і що на 22% більше за 2013 рік, але всього 2% від загальної кількості.

Землі, що зайняті під органічним сільським господарством, займають 12,6 млн.га – 7% від загальної кількості орних земель в ЄС. При чому 56% цих земель розташовані в Іспанії, Італії, Франції та Німеччині.

Повний текст публікації за посиланням.

Поділитися інфографікою

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/organi06/organicinfo.ua/www/wp-content/themes/organic_2019/footer.php on line 287