Протягом багатьох років ми збираємо інформацію, поради, рекомендації та кращі практики, які можуть допомогти виробникам у веденні органічного виробництва. Всі матеріали розташовані за галузями та сферами діяльності. Наразі розділ налічує близько 100 публікацій та відео, що можуть стати в нагоді будь-якому виробнику.
База знань
Інформація для практиків
-
Аквакультура
-
Бджільництво
-
Виробництво та обіг
-
Добрива
-
Експорт/Імпорт
-
Заготівля дикорослих продуктів
-
Засоби захисту рослин
-
Освіта та наука
-
Переробка
-
Рослинництво
-
Стандарти та сертифікація
-
Тваринництво
-
Торгівля
-
банери
-
брошури
-
відео
-
дослідження
-
звіт
-
календарі
-
листи та роз'яснення
-
листівки та плакати
-
посібники
-
презентації
Аналіз українського органічного сектору (за 8 місяців від 24.02.2022)
Метою цього аналізу є опис поточної ситуації в органічному секторі України станом на жовтень 2022 року. Розглядаються два періоди: до повномасштабного російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року і станом на жовтень 2022 року, через вісім місяців після вторгнення. Мета цього аналізу – допомогти всім зацікавленим сторонам краще зрозуміти поточну ситуацію в українському органічному секторі та зміни, які відбулися після початку повномасштабної війни.
Аналіз українського органічного сектору було проведено Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, у співпраці з об’єднанням учасників органічного сектору України «Органічна ініціатива» на основі даних органу сертифікації «Органік Стандарт», вебпорталу OrganicInfo.ua, Європейської Комісії, а також за результатами опитувань, проведених авторами цієї публікації.
Публікацію було створено за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D).
Імпорт органічних агропродовольчих продуктів до ЄС 2021
Імпорт органічних агропродовольчих продуктів до ЄС. Ключові досягнення 2021.
Звіт підготовлений Генеральним директоратом з питань сільського господарства розвитку сільських територій Європейської Комісії (DG AGRI).
Переклад українською мовою виконано у партнерстві з ТОВ «Органік Стандарт», ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та OrganicInfo.ua за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку» (OT4D).
Система контролю в органічному секторі України
Система контролю в органічному секторі України.
Дану схему було розроблено за підтримки Швейцарії Інформаційним центром «Зелене досьє» (OrganicInfo.ua), органом сертифікації «Органік стандарт», громадською спілкою «Органічна Україна» в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.