Підтримати

Курс з органічного лідерства в Україні

Курс з органічного лідерства в Україні (OLC) розроблено з метою підтримки існуючих та потенційних лідерів, які прагнуть дійсно сталих змін в сільському господарстві.

Учасники пройдуть навчання і посилять свою спроможність бути лідерами органічного сільськогосподарського руху, з акцентом на компетентності в сфері сталих продовольчих систем, механізмів розвитку ринку, адвокації, політичного діалогу, наукових досліджень, комунікацій/маркетингу і налагодженні ділових зв’язків.

Програма прагне передати необхідні знання і практичні навички для посилення як національних, так і регіональних компетентностей.

Програма Курсу включає дві очні та заочні сесії:
  • одна сесія – тривалістю 7 днів,
  • друга – 5 днів;
  • між очними сесіями проводитимуться онлайн вебінари на спеціальні теми.

Окрім цього учасники працюватимуть над невеликими індивідуальними проєктами/ робочими планами, в яких вони визначатимуть конкретні кроки розвитку на основі локальних контекстів.

Тож курс передбачатиме регулярне включення «очних» заходів, роботу в команді та спілкування між учасниками, локальні навчальні тури, застосування отриманих знань в практиці учасників, створення потужних національних груп, а також посилення загальної національної мережі.

Курс з органічного лідерства в Україні проводиться в рамках Програми «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D), що реалізується IFOAM – Organics International за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Детальна інформація про курс.

Онлайн заявка.

Кінцевий термін подання заявок – 24:00 (центрально-європейський час) неділя, 22 серпня 2021 року.
Поділитися подією