Підтримати

Визначені переможці фотоконкурсу “Органічна сім’я”

Поділитися новиною

Раді повідомити, що визначені 6 щасливчиків, які перемогли у фотоконкурсі «Органічна сім’я», який тривав з 1 травня до 17 вересня 2017 року на сайті https://organicinfo.ua/ocontensts.html. Всі, хто взяв участь у конкурсі, мали унікальну можливість виграти приз – корзину сертифікованих органічних продуктів українського походження та поїздку до Києва на 9й Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів (23 вересня 2017 р.), що традиційно організовує Федерація органічного руху України, саме тут переможці фотоконкурсу зустрінуться особисто з виробниками смачної органічної продукції, зможуть розпитати їх про все, поділитися враженнями і вже надалі точно знатимуть, хто саме вирощує чи виробляє улюблені продукти.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно було до 17 вересня зафіксувати на фото органічний продукт з його добре впізнаваним маркуванням або Євролистком та надіслати фото і слоган до нього організаторам фотоконкурсу.

Вітаємо щасливих переможців:

1 місце: Лідія Журба

2 місце: Ольга Ковач та Міла Тодорико

    

3 місце: Соломія Тітова, Марія Кучерук та родина Захарових

       

Нагородження переможців фотоконкурсу «Органічна сім‘я» відбудеться на головній сцені Всеукраїнського ярмарку органічної продукції 23 вересня о 14:30 (Київ, Контрактова площа).

Організатори конкурсу: Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє» та Громадська спілка «Органічна Україна».

Конкурс проходив за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).

Більш детальну інформацію про умови конкурсу, призи та переможців шукайте на сайті: https://organicinfo.ua/ocontensts.html або Фейсбук сторінці: https://www.facebook.com/OrganicInfo.ua/

Поділитися новиною