Підтримати

VI Organic Tour: пікнік на органічній ягідній фермі та поїздка на органічне виробництво повного циклу

Поділитися новиною
    • 2 вересня (субота) з 10.00 до 15.00 у с. Мала Стариця Київської обл. був організований Пікнік на органічній ягідній фермі, де всі охочі мали змогу прогулятися разом із органічним фермером його органічною ягідною фермою, просто з куща скуштувати малину, зробити яскраві фото на фоні озера й сіна та просто відпочити під час пікніку із органічних продуктів, а також почути цікаві лекції на теми органічного виробництва.

Завантажити програму Пікніка на органічній ягідній фермі (російською)

    • 10 вересня (неділя) з 8.00 до 20.00 у с.Баранівка Житомирської області  організовано Поїздку на органічне виробництво повного циклу (ТОВ “Органік мілк” та ТОВ “Органічний м’ясний продукт” ), під час якої всі учасники побачили на власні очі весь цикл виробництва органічного продукту – від поля до власних кормів, меду, молока, м’яса та переробки, взяли участь в екскурсії заводом із виготовлення м’ясомолочних продуктів та цю ж продукцію продегустували.

Дізнатися більше про захід можна за посиланням: http://natur-boutique.ua/

Захід відбувся за підтримки ПП “Вікторія”  та Швейцарської Конфедерації через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту “Розвиток органічного ринку в Україні”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) та фінансується .

Поділитися новиною