Підтримати

Зміцнення позицій органічної молочної продукції на ринку ОАЕ

Поділитися новиною

ТОВ «Органік Мілк», що вже протягом кількох років продає свою продукцію на ринку Об’єднаних Арабських Еміратів, продовжує завойовувати цей ринок.

На міжнародній виставці органічних та натуральних харчових продуктів «Organic & Natural», компанія представила новий продукт – ультрапастеризоване молоко.

Молоко тривалого терміну зберігання є важливим доповненням та розширенням лінійки органічної молочної продукції, що пропонує «Органік Мілк» своїм споживачам. Насамперед, звісно продукт розрахований на експорт, адже логістика, особливо в такі країни як ОАЕ, може займати багато часу.

ТОВ «Органік Мілк» входить до складу вертикально інтегрованої компанії «Галекс-Агро», що складається з чотирьох підприємств, які утворюють одну виробничу ланку від органічного рослинництва й тваринництва до переробки.

Саме два підприємства компанії «Галекс-Агро»: ТОВ «Органік Мілк» та ФГ «Думошня курочка» (ТМ «Organic Chicken») є єдиними українськими експортерами органічної продукції до ОАЕ.

«Органік Мілк» має тваринницький комплекс європейського зразка та сучасне високотехнологічне молокопереробне підприємство, що дозволяє досягати найкращої якості органічної продукції. На сьогоднішній день потужності підприємства дозволяють переробляти до 30 тонн молока на добу, а асортимент продукції налічує більше 50 найменувань органічних продуктів.

Нагадаємо, що споживання молочної продукції на внутрішньому ринку України складає майже 65% усього обсягу споживання органічної продукції. Найбільший попит на молоко та вершкове масло.

Проєкт реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту України спільно з громадською організацією «Unite Ukraine» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та за підтримки Європейської мережі підприємств Enterprise Europe Network.

Поділитися новиною