Підтримати

Як змінюється органічний ринок в умовах війни?

Поділитися новиною

Останніми роками органічне виробництво в Україні досить стабільно розвивалось – без значних приростів земель чи виробників, але рухаючись у напрямку зростання. Протягом кількох років кількість земель, зайнятих під органічне виробництво, залишається на рівні близько 1% від кількості всіх сільськогосподарських земель.

Активний розвиток органічного виробництва в Україні почався у 2000-х роках. Багато років Україна залишається надійним постачальником органічної продукції і зберегла свої позиції під час пандемії COVID-19, коли були порушені ланцюги постачання. В останні роки Україна впевнено входила до ТОП-5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС. За результатам 2020 року ми посіли 4-е місце у світі (із 123 країн) за обсягами імпорту органічної продукції до ЄС із часткою у 7,8%.

Яка ситуація була протягом першого місяця та які зміни відбулись в органічному секторі протягом 5 місяців повномасштабного вторгнення, на що очікує органічний бізнес найближчим часом?

Повна версія матеріалу для All Retail.


Інформаційний інтернет-портал All Retail був створений в квітні 2009 року. На сьогоднішній день – це один з найбільш популярних онлайн-ресурсів про роздрібну торгівлю в Україні та країнах Центрально-Східної Європи. 

В кінці 2011 року редакція All Retail почала випуск однойменного електронного журналу про ключові тенденції і закономірності ринку роздрібної торгівлі.

Замовити повну версію журналу, аналітику ринку та іншу інформацію можна на сайті AllRetail.ua.

Поділитися новиною