Підтримати

Органічний ринок зріс на 10 мільярдів євро за результатами 2019

Поділитися новиною

Згідно даних, які було щойно презентовані під час BIOFACH eSpecial 2021, органічний ринок за результатами 2019 року зріс на 10 мільярдів та сягнув 106 млдр євро та продовжує зростати у 2020 році.

Лідерами за обсягами ринку залишаються США (44,7 млрд евро), Німеччина (12,0 млрд євро) та Франція (11,3 млрд євро).

Лідером зі споживання органічної продукції на душу населення в 2019 році стала Данія – 344 євро витрачають там в середньому в рік, на другому місці Швейцарія, де в середньому витрачається 338 євро на особу в рік.

Також збільшилась і кількість сертифікованих земель майже на 1 млн га. За результатами 2019 року загальні кількість земель в світі під органічним виробництвом сягнула 72,3 млн га.

Слід зауважити, що Україна, за офіційними даними, увійшла в ТОП3 країн в Європі, за приростом земель під органічним виробництвом. Приріст за 2019 рік сягнув майже 50% і кількість земель під органічним виробництвом в Україні становить близько 468 тис га, це всього 1,1% від всіх сільськогосподарських земель в Україні.

Україна ж займає 20 місце в світі за кількістю земель, зайнятих під органічним виробництвом, а в Європі – 12.

Пропонуємо деяку інфографіку з щорічного довідника в галузі органічного сільського господарства, що містить інформацію з усього світу “Світ органічного сільського господарства 2021”. Довідник видається під керівництвом Дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL, м.Фрік, Швейцарія) та містить дані станом на 31.12.2019.

Також пропонуємо інформацію про експортний потенціал органічного сектору України, що підготовлено спеціально до BIOFACH 2021 Офісом з просування експорту України.

Переклад інфографіки та інформація про експортний потенціал підготовлено в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Повна версія публікації (англ) доступна за посиланням.

Поділитися новиною