Підтримати

Vita Natura

Дніпро, пр.Дмитра Яворницького, 107

Контактні данні магазина

Товари

Крупи та бобові
Макаронні вироби та борошно
Молоко та молочна продукція
Олії, оцети та продукти переробки
Продукція бджільництва
Сир

На мапі

Виробники

stores-logo
Ahimsa

це торгова марка ТОВ «Двіпа». Це унікальне виробництво органічних ягідних та злакових продуктів, яке розташоване у екологічно чистій зоні України поблизу річки Оріль.

Особлива характеристика компанії полягає у тому, що всі продукти вирощуються спільнотою людей, які дотримуються принципу Ахімса – не вчинення насилля жодній істоті та довкіллю. Тому під час виробництва приділяють подвійну увагу захисту довкілля та чистим взаємовідносинам.

Компанія вирощує спельту, амарант, жито, пшеницю, суницю, малину та червону порічку, але унікальним продуктом є сублімовані ягоди малини, полуниці та чорниці.

На початку 2021 року до асортименту компанії додались лляна та амарантова олія, борошно житнє, пшеничне та амарантове, висівки житні та пшеничні, крупа пшенична та амарантова, пластівці амарантові.

Хоча бренд Аhimsa ще молодий, його продукти вже добре представлені як на українському ринку, так і на ринку США. 

Виробництво та переробка компанії мають два органічних сертифікати за стандартами, що еквівалентні органічному законодавству ЄС та США (NOP).

stores-logo
ЕтноПродукт

– це українсько-швейцарське аграрне підприємство, із замкнутим циклом виробництва органічної сільськогосподарської продукції. З 2008 року на землях господарства застосовується органічне землеробство: замість синтетичних добрив застосовується гумус, сидерати, мікроорганізми; не використовуються гербіциди, пестициди; замість генномодифікованого насіння висіваються не модифіковані культури, які та мають рости в нашій місцевості.

Найбільша гордість виробника це відгуки споживачів. Старше покоління купує органічну продукцію, тому що за  смаком вона така, яка «була у дитинстві», а для молоді важливим є відсутність синтетичних домішок та ультрапастеризації.

В асортименті:

  • молоко, сметана, кефір, йогурт, масло солодко вершкове та кілька видів сирів.
stores-logo
Екород

– це торгівельна марка ТОВ «Органік Оригінал». Компанія заснована в 2011 році та є одним з піонерів українського ринку органічної продукції. Продукція має європейський органічний сертифікат і маркована офіційним органічним логотипом Європейського Союзу – «євролистком». Соняшникову олію холодного віджиму «Екород» було визнано кращим органічним продуктом Східної Європи в 2013 році у Варшаві на Organic Marketing Forum.

Згідно з європейськими правилами сертифікації виробник щороку проходить кілька перевірок європейських сертифікаційних органів, а тому має високий рівень якості органічної продукції.

Серед продуктів олії, борошно, крупи та бобові, мед, овочі та ексклюзивні продукти як кукурудзяні палички.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/organi06/organicinfo.ua/www/wp-content/themes/organic_2019/footer.php on line 287