Підтримати

O.Zone

м.Івано-Франківськ вул.Шевченка 60

На мапі

Виробники

stores-logo
Stodola

ТОВ «Стодола» компанія, що довго йшла до органічної сертифікації переробного підприємства і отримала сертифікат від Органік Стандарт нарешті восени 2020 року.

Компанія запропонувала одразу понад 50 найменувань продукції глибокої переробки. Серед них соуси та кетчупи, консервовані та мариновані овочі, овочеві соки та чіпси, консервовані овочеві салати та супи, а також варення.

Перша продукція вже з’явилась на поличках супермаркетів.

stores-logo
Добрик

(ТОВ «Нова-Пак») компанія-лідер національного ринку солодкого декору та кондитерських інгредієнтів. Продукцією під брендом «Добрик»  щодня користуються тисячі українців – на домашніх та професійних кухнях.

Не вся продукція виробника пройшли сертифікацію органічного виробництва, виробник має окрему органічну лінію, започатковану в 2019 році, до якої зараз входять такі продукти: пудра цукрова органічна, какао-порошок, пудра цукрова з корицею. А також нові продукти, сертифіковані на початку 2020 року – це кілька видів сумішей для приготування мафінів та вівсяного печива.

stores-logo
Старий Порицьк

– сучасне сільськогосподарське підприємство, метою якого є ведення та розвиток органічного виробництва. Господарство здійснює свою діяльність у двох основних напрямках: молочне тваринництво та рослинництво. 

Використання традиційних рецептур та контроль на кожному етапі виробництва, дозволяє забезпечити найвищу якість та відмінний смак продукту.

На внутрішньому ринку представлена в основному молочна продукція: масло вершкове, сири тверді, сири розсільні, маслянка, сироватка коров’яча, сир кисломолочний, молоко, кефір, йогурт, сметана, а також крупа гречана.

stores-logo
Рудь

(ПАТ «Житомирський маслозавод») перший український виробник органічного морозива. Під час його виробництва використовується виключно органічне молоко, вершкове масло та цукор. У якості стабілізатора використовується безпечна добавка, дозволена при виробництві органічних продуктів: камідь ріжкового дерева (виробляється із плодів середземноморської акації, яка росте у Сицилії).

Перша партія морозива була випущена ще у 2015 році завдяки бажанню виробника крокувати в ногу з часом та дати українцям можливість обирати органічне.

Продукцію ТМ Рудь можна знайти не тільки в українських магазинах, морозиво успішно експортується.

stores-logo
Любисток

(ТОВ «Нова-Пак») перший в Україні виробник, що запустив органічну серію спецій. Завдяки екологічному виробництву спеції «Любисток» насичені мікроелементами й вітамінами, мають корисні для здоров’я властивості й справжній природний смак та аромат.

Спеції вирощуються в Індонезії під ретельним наглядом спеціалістів, з використання останніх агротехнологій та звичайно ж турботою про довкілля. 

В асортименті: суміш перців, перець червоний чилі, перець чорний; сушені фенхель, часник, орегано, чабер, тим’ян, базилік, лавровий лист; готові приправи до курки та птиці, до риби та морепродуктів, універсальна.

stores-logo
Жива земля Потутори

– біодинамічна ферма, розташована на Тернопільщині в с.Потутори. «Жива земля Потутори» була заснована 2007 року українцем Іваном Бойко і швейцарцем Райнером Заксом (теперішній власник підприємства – асоціація «Жива земля Швейцарії»).

Своїм головним завданням на фермі вважають відновлення природних процесів у сільському господарстві, а також популяцію органічного і біодинамічного способів ведення господарства. Кожна ініціатива на фермі керується принципами натуральності. Тут виробляють тільки якісну, органічну продукцію, підтверджену органічними сертифікатами. З турботою відносяться до корів та інших тварин ферми. 

В асортименті: трави та спеції і чаї, які можна знайти в торговельних мережах. Виробник також пропонує локальним споживачам молочну продукцію та овочі.

stores-logo
Екород

– це торгівельна марка ТОВ «Органік Оригінал». Компанія заснована в 2011 році та є одним з піонерів українського ринку органічної продукції. Продукція має європейський органічний сертифікат і маркована офіційним органічним логотипом Європейського Союзу – «євролистком». Соняшникову олію холодного віджиму «Екород» було визнано кращим органічним продуктом Східної Європи в 2013 році у Варшаві на Organic Marketing Forum.

Згідно з європейськими правилами сертифікації виробник щороку проходить кілька перевірок європейських сертифікаційних органів, а тому має високий рівень якості органічної продукції.

Серед продуктів олії, борошно, крупи та бобові, мед, овочі та ексклюзивні продукти як кукурудзяні палички.

stores-logo
Дунайскій аграрій

– це 2000 гектар органічної землі, на яких зростають екологічно-чисті овочі та фрукти. Також виробник вирощує курей, качок та овець, що забезпечує замкнутий цикл органічного виробництва. ТОВ «Дунайський аграрій» було засновано на землях СК «Чапаєва» на півдні України. Виробник пройшов органічну сертифікацію ще у 2010 і на сьогодні має сертифікати «Органік Стандарт», UA-BIO, NOP та навіть BIO SUISSE (Швейцарія).

«Нове життя для землі та відмінне здоров’я для споживачів» – таке гасло виробника. 

В торгових мережах України можна придбати сезонні овочі та фрукти від Дунайського аграрія, а також яйця.

stores-logo
Organic Country

(ТОВ «Органік лайф») — торгова марка виробника «Органік лайф», що у 2014 році розпочали продаж органічної продукції, вирощеної українськими фермерами.

Всі фермери, що співпрацюють з брендом, пройшли органічну сертифікацію та незмінно турбуються як про якість продукції, так і про стан землі, де вона вирощується. Фермери намагаються зменшити вплив своєї діяльності на навколишнє середовище та розробили спеціальну систему сівозмін, а також намагаються не порушувати цілісність ґрунту.

В органічному асортименті компанії: крупи, борошно, насіння, бобові та зернові пластівці.

stores-logo
Meetty

(ФОП Колчанов Д.С.) — це органічний шоколад ручної роботи, створений лише з натуральних компонентів без консервантів, лецитину та ароматизаторів.

В асортименті чорний та молочний шоколад з різними смаками, зокрема. З журавлиною, мигдалем та морською сіллю.