Підтримати

Екошоп

Київ, пр.Повітрофлотський, 33/2

Контактні данні магазина

Товари

Крупи та бобові
Макаронні вироби та борошно
Олії, оцети та продукти переробки
Сніданки

На мапі

Виробники

stores-logo
Козуб

Козуб Продукт Органік – торгова марка ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД», яке є структурним підрозділом «Козуб – продукт». Перший виробник органічних пластівців в Україні, що почав свою діяльність в органіці у 2013 році. Для виробництва продукції використовується лише зерно, вирощене на родючих чорноземах Полтавської області, що пройшли відповідну органічну сертифікацію.

Виробник неодноразово нагороджувався дипломами і медалями національних виставок і ярмарок за випуск високоякісного продукту.

В асортименті: пластівці гречані, вівсяні, перлові, ячні, пшеничні, житні, кукурудзяні, пшоняні, горохові, а також суміші пластівців миттєвого приготування; крупи гречана вівсяна, перлова, ячна, пшенична, кукурудзяна, горохова; борошно гречане, вівсяне, житнє, горохове та пшеничне різних сортів пшениці.

stores-logo
Organico

(ТОВ «Фірма «Каспер»»). Виробник вважає, що органічна олія повинна замінити олії, які піддаються хімічній обробці. Олія Organico віджимається без використання шкідливих речовин і зовсім не схожа на звичайну олію. Має органічний сертифікат Органік Стандарт. В асортименті компанії органічні олії лляна, рижієва, рапсова, соняшникова та соняшникова високо олеїнова, соєва. Незабаром планується розширення лінійки.

stores-logo
Organic Country

(ТОВ «Органік лайф») — торгова марка виробника «Органік лайф», що у 2014 році розпочали продаж органічної продукції, вирощеної українськими фермерами.

Всі фермери, що співпрацюють з брендом, пройшли органічну сертифікацію та незмінно турбуються як про якість продукції, так і про стан землі, де вона вирощується. Фермери намагаються зменшити вплив своєї діяльності на навколишнє середовище та розробили спеціальну систему сівозмін, а також намагаються не порушувати цілісність ґрунту.

В органічному асортименті компанії: крупи, борошно, насіння, бобові та зернові пластівці.