Підтримати

AG Organic

Київ, вул.Саксаганського, 5

Контактні данні магазина

Товари

Гарячі напої
Фрукти, овочі та ягоди

На мапі

Виробники

stores-logo
AG Organic

це бренд ТОВ «АГ ГРУПП». Компанії, що створила власний тепличний комплекс і вирощує здорові продукти харчування. Компанія, що після довгих пошуків змогла реалізувати свою мрію – мати здорові продукти харчування на своєму столі.

З 2016 року процес виробництва знаходиться під контролем органа сертифікації Органік Стандарт та має відповідний сертифікат, що підтверджує органічне походження продукції.

До асортименту компанії входять овочі, зелень та ягоди.

stores-logo
Organic Innovations

(ТОВ «Ніко Агро Холдинг»). Компанія націлена на створення якісних, органічних продуктів, які відповідають європейським стандартам.

Технологічний процес вирощування органічних продуктів є повністю екологічним, відбувається природним шляхом, використовуючи натуральний ґрунт (біогумус), який також є продуктом компанії.

Компанія розширила асортимент та пропонує тепер не тільки гриби шиітаке, герицій та ерінги, але й значний асортимент овочів та зелені.

stores-logo
Жива земля Потутори

– біодинамічна ферма, розташована на Тернопільщині в с.Потутори. «Жива земля Потутори» була заснована 2007 року українцем Іваном Бойко і швейцарцем Райнером Заксом (теперішній власник підприємства – асоціація «Жива земля Швейцарії»).

Своїм головним завданням на фермі вважають відновлення природних процесів у сільському господарстві, а також популяцію органічного і біодинамічного способів ведення господарства. Кожна ініціатива на фермі керується принципами натуральності. Тут виробляють тільки якісну, органічну продукцію, підтверджену органічними сертифікатами. З турботою відносяться до корів та інших тварин ферми. 

В асортименті: трави та спеції і чаї, які можна знайти в торговельних мережах. Виробник також пропонує локальним споживачам молочну продукцію та овочі.

stores-logo
Дунайскій аграрій

– це 2000 гектар органічної землі, на яких зростають екологічно-чисті овочі та фрукти. Також виробник вирощує курей, качок та овець, що забезпечує замкнутий цикл органічного виробництва. ТОВ «Дунайський аграрій» було засновано на землях СК «Чапаєва» на півдні України. Виробник пройшов органічну сертифікацію ще у 2010 і на сьогодні має сертифікати «Органік Стандарт», UA-BIO, NOP та навіть BIO SUISSE (Швейцарія).

«Нове життя для землі та відмінне здоров’я для споживачів» – таке гасло виробника. 

В торгових мережах України можна придбати сезонні овочі та фрукти від Дунайського аграрія, а також яйця.