31

Презентація першого офіційного відеоролику «Organic in Ukraine»

Український ринок органічної продукції розвивається і дедалі більше з’являється упакованої продукції на поличках супермаркетів. Зокрема, вже є 4 – виробники продукції органічної молочної продукції, 1 – м’ясної продукції, 15 – круп, 11 – олії, 3 – виробники органічних спецій тощо. В 2018 році на ринок випущено перший органічний буряковий цукор і тут Україна має першість в Східній Європі, а також нові продукти цього року – пельмені та вареники. Нагадаємо, що перша органічна продукція з’явилась в 2017 році і це було кілька видів круп.
За даними оперативного моніторингу ринку, проведеного Офісом підтримки реформ Мінагрополітики, станом на 31 грудня 2017 року кількість операторів органічного ринку в Україні збільшилась на 78 порівняно з 2016 роком та становила 504, серед яких 304 – виробники органічної сільськогосподарської продукції.

Перше офіційне відео свторено компанією ПЛАН С, за запитом представників бізнесу українського органічного сектору та ініційовано Міністерством аграрної політики та продовольства України. Виробництво відео стало можливим завдяки підтримці Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджувався Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) та Фонду Western NIS Enterprise Fund, заснованого за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Повна версія відеоролику доступна за посиланням.
 
За матеріалами Мінарополітики.