31

Міжнародна конференція з органічного ягідництва

Ринок органічної ягоди в Україні зростає з 100%-ю динамікою 3 роки поспіль, тому Міжнародна конференція з органічного ягідництва для України наразі є актуальною. Діючі гравці та майбутні оператори ринку гостро потребують якісної інформації про успішний розвиток бізнесу та збут.

Ця конференція має стати головною галузевою подією, що визначить тенденції та найважливіші вектори розвитку галузі виробництва органічної ягідної продукції в Україні. Завдяки цій події початківці та виробники органічної ягідної продукції зможуть отримати інформацію, аналітику, технології та контакти і зв’язки для розвитку свого бізнесу.

Перший день конференції (26 квітня) присвячений агротехнологіям і дасть відповідь на питання – як впровадити систему ефективних агротехнологій на органічній ягідній фермі? Доповідачі 1-го дня: провідні агрофахівці – агрономи-консультанти (Україна, ЄС) та українські фермери – власники успішних органічних ягідних проектів.

Другий день (27 квітня) присвячений питанням збуту та продажу ягідної продукції і дасть відповідь на питання – як успішно продавати органічну ягідну продукцію в Україні та світі? Доповідачі 2-го дня: представники компаній-покупців органічної ягідної продукції – заводи-переробники (Україна) і представники міжнародних компаній (ЄС).

Реєстрація на конференцію обов’язкова за посиланням: http://organicbusiness.com.ua/ukrainian-organic-berries-great-international-conference/ 

Учасники конференції отримають цінні роздаткові матеріали:

  • Брошура «Вирощування кущистих ягід органічним методом» (FіBL, Швейцарія).
  • База контактів українських та міжнародних компаній – покупців органічних ягід (дані від Органік Бізнес-школи, ТОВ «Органік Стандарт», Асоціації ягідництва України).

Завантажити попередню програму. Оновлення програми можна знайти за посиланням: http://organicbusiness.com.ua/ukrainian-organic-berries-great-international-conference/#program

Організатори заходу: орган сертифікації «Органік Стандарт»Органік Бізнес-школа.

Конференція відбудеться за фінансової підтримки:

Веб-сайт заходу: http://organicbusiness.com.ua/ukrainian-organic-berries-great-international-conference/

У разі виникнення запитань, будь ласка, пишіть: ceo(at)organicbusiness.com.ua або телефонуйте: 38067-1039694, 38050-9441242.