31

Інформаційний дайджест за жовтень 2018

Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за жовтень 2018.
 
Важливі події місяця, що минув
09.10.2018 - Відбулась презентація посібника "I CAN EXPORT ORGANIC"
Посібник описує тенденції ринку органічних товарів Канади у глобальному контексті, наводить статистику внутрішньої торгівлі та експортно-імпортних операцій з ними. З метою спрощення доступу українських виробників до канадського ринку органічних товарів посібник також наводить опис національної системи регулювання органічного сектору, переклад діючих і очікуваних галузевих стандартів.
Організатор: Канадсько-український проект CUTIS
Завантажити посібник можна за посиланням.

13-14.10.2018 - Ярмарок органічної та натуральної продукції
Традиційний ярмарок органічної та натуральної продукції провели у Львові. Під час роботи ярмарку відбулось нагородження фіналіста конкурсу «Екологічно дружній фермер Балтійського регіону – 2018» в Україні – ним став органічний виробник  Богдан Костів.
Організатор: ЛМГО «Екотерра»
Детальніше ...

25.10.2018 - V міжнародна конференція «Органічна переробка та збут: нові можливості для готового продукту»
Після кількарічної перерви знову відбулась конференція з переробки та збуту в органічному секторі, яка зібрала більше 140 учасників як з числа вже діючих органічних виробників та прихильників сектору, а також тих, хто тільки починають приглядатись до сектору. В рамках конференції відбулось кілька тематичних секцій, а також окрема панельна дискусія з ключовими мережами супермаркетів.
Організатори: Органічна Україна та Органік Стандарт.
Детальніше ...

 
Анонси подій
29.10.2018-17.12.2018 - Навчальний курс з організації та просування органічного бізнесу
В період з 29 жовтня по 17 грудня в рамках проекту «Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід в транскордонних районах України і Білорусі» буде організовано серію навчальних тренінгів. Загалом передбачено 6 п’ятиденних тренінгів по 15 осіб. Тренінги охоплюють тематику від старту органічного бізнесу до особливостей експорту.
Організатор: проект «Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід в транскордонних районах України і Білорусі»
Детальніше ...

22.11.2018 - Регіональний експортний тренінг проекту «Агроторгівля України»
Черговий експортний тренінг в рамках проекту «Агроторгівля України» відбудеться в м.Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.).
Серед основних тем: «Ринок агропродовольчої продукції Німеччини», «Онлайн-інструменти експортера», «Обов'язкові та приватні стандарти безпечності та якості харчової продукції», та «Органічне виробництво: вимоги до сертифікації, тенденції споживацьких ринків».
Організатор: проект «Агроторгівля України».
Детальніше ...

30.11.2018-01.12.2018 - Сучасні європейські технології виробництва органічних ягід: малина, полуниця, лохина
Головна мета тренінгу – ознайомлення з новими підходами до виробництва органічних ягід та управління органічною ягідною фермою в Європі.
Тренінг проходитиме за участі міжнародного експерту Патрік Стефані (FIBL, Швейцарія).
Організатор: Органік Бізнес
Детальніше ...


Запрошуємо надсилати інформацію про події в органічному секторі. Анонси подій, надіслані до 25 числа поточного місяця, увійдуть в інформаційний дайджест, всі інші матеріали будуть розміщення на сайті http://organicinfo.ua та соцмережах. Адреса для листування organicinfoukraine@gmail.com.

Об’єднуючі хештеги органічного ринку України: #OrganicInfo #OrganicinUkraine
 
Підписатись на електронну розсилку можна за посиланням.