31

Органічні конкурси

Вітаємо переможців фотоконкурсу «Органічна сім‘я»

 

Нагородження переможців відбулось 23 вересня на головній сцені 9ого Всеукраїнського ярмарку органічної продукції (м.Київ).

1 місце: Лідія Журба

2 місце: Ольга Ковач та Міла Тодорико

 

3 місце: Соломія Тітова, Марія Кучерук та родина Захарових

  

Смачні спогади літа

Цього літа ми не лише вирощували та смакували органічні продукти, а й фіксували щасливі моменти на фото.
Фотоконкурс «Органічна сім‘я» на веб-порталі organicinfo.ua мав на меті привернути увагу споживачів до органічної продукції. Для тих, хто вже знайомий з органічною продукцією, завдання виявилось досить легким, адже треба було зафіксувати на фото сам органічний продукт з його добре впізнаваним маркуванням або Євролистком, надіслати фото та слоган до нього. Тим же, хто не знає про органічну продукцію, було складніше, адже мусили досліджувати нову для себе тему.
Організатори не ставили жодних обмежень щодо участі, тож до конкурсу долучилися і самі виробники, залюбки демонструючи, що їхні сімї споживають власну продукцію. Зупинені у фото щасливі моменти залишаються з нами приємними спогадами про смачне літо та утвердженням сімейних цінностей, викликають довіру й створюють добрий настрій.
Завжди добрий настрій у відвідувачів традиційного осіннього ярмарку органічної продукції на Контрактовій площі в Києві. Саме тут переможці фотоконкурсу зустрінуться особисто з виробниками смачної продукції, зможуть розпитати їх про все, поділитися враженнями і вже надалі точно знатимуть, хто саме вирощує чи виробляє улюблені страви. Додому переможці конкурсу повезуть не тільки спогади й враження, а й кошики з органічною продукцією, - смачні призи.
 
Нагородження переможців фотоконкурсу «Органічна сім‘я» відбудеться на головній сцені Всеукраїнського ярмарку органічної продукції, 23 вересня о 14:30 (Київ, Контрактова площа).
 
***

Фотоконкурс «Органічна сім‘я»

 
Літня пора - саме час запасатись вітамінами на цілий рік!
Ви впевнені, що продукт, який ви споживаєте, є найкращим?! Ви впевнені в безпечності цього продукту для вас та вашої родини?! У вас є традиції споживання того чи іншого продукту?!

Зафіксуйте момент та поділіться ним зі світом!

Беріть участь у фотоконкурсі «Органічна сім‘я» з 1 травня по 17 вересня* 2017 року на сайті http://organicinfo.ua/ocontensts.html
та вигравайте Приз - корзину сертифікованих органічних продуктів українського походження та поїздку до Києва на 9й Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів, що традиційно організовує Федерація органічного руху України, де ви зможете більше дізнатись про органічне виробництво та познайомитись особисто з органічними виробниками.
 
Приз може відрізнятись від фото!
 
Обов’язковим елементом фотографії має бути упаковка будь-якого органічного продукту або Євролисточок (логотип Європейського Союзу для маркування органічної продукції) в кадрі (див.Примітки).
 
Призи, тобто корзина сертифікованих органічних продуктів українського походження, передбачені для 1-3 місць. Вартість такої корзини в гривневому еквіваленті складає:
 
1 місце – 1 приз за 1500,00 грн.;
2 місце – 2 призи по 1250,00 грн. на особу;
3 місце – 3 призи по 1000,00 грн. на особу.
 
Приз не може бути замінено та виплачено у грошовому еквіваленті і вручається тільки у вигляді набору органічної продукції. Набір буде сформовано за результатами Конкурсу з врахуванням особи переможця.
 
Переможців визначатиме журі, яке складатиметься з виробників органічної сертифікованої продукції та експертів з органічного виробництва.
Результати Конкурсу будуть оприлюднені на сторінці http://organicinfo.ua/ocontensts.html до 20 вересня 2017 року.
 
Щоб взяти участь у конкурсі необхідно до 17 вересня надіслати фото та підпис до нього на адресу: contest@organicinfo.ua, вказавши своє ім’я та контактний телефон.
Всі роботи оприлюднюються у відповідній Галереї та на сторінці Фейсбук.
 
 
Організатори конкурсу Міжнародна благодійна організація «Інформаційний центр «Зелене досьє» та Громадська спілка «Органічна Україна».
 
Партнери конкурсу Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), Федерація органічного руху України, Академія роздрібної торгівлі
 
Конкурс проходить за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).
 
Детальні Умови Конкурсу подані нижче.
 
 
Примітки:

[1] Сертифіковані органічні харчові продукти - харчові продукти, які вироблені відповідно до стандартів органічного сільського господарства. Стосовно рослин це означає, що вони вирощені, основуючись на системі сільського господарства, яка підтримує та відновлює родючість ґрунтів та здоров’я рослин без використання традиційних пестицидів, штучних добрив, відходів життєдіяльності людини чи залишків стічних вод, та які були перероблені без іонізуючої радіації чи харчових добавок. Стосовно тварин це означає, що вони були вирощені без постійного використання антибіотиків та без застосування гормонів росту. Органічна продукція не повинна бути генно-модифікованою (Словник Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (FAO) про органічне сільське господарство).

[2] Євролисток - Логотип Європейського Союзу для маркування органічної продукції, листочок із зірок білого кольору на зеленому тлі. Офіційна інформація та посібник з використання органічного логотипу ЄС на сайті Європейської Комісії https://ec.europa.eu/agriculture/organic/index_en, українську версію посібника можна знайти за посиланням http://organicinfo.ua/shared/promo/34/3/user_manual_logo_ua.pdf

[3] Терміни проведення Фотоконкурсу продовжено у зв’язку з перенесенням 9ого Всеукраїнського ярмарку органічних продуктів на 23 вересня 2017 року – офіційна інформація на сторінці https://www.facebook.com/OrganicWeekInUA

 

 
Детальні Умови Конкурсу: