31

Інформаційний дайджест за листопад 2018

Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за листопад 2018.
 
 
Важливі події місяця, що минув
01.11.2018 - «Органічне агровиробництво: освіта і наука»

01 листопада 2018 р. у Науково-методичному центрі аграрної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука», організована НМЦ "Агроосвіта" та Федерація органічного руху України за підтримки Проекту «Німецько-українська співпраця в  галузі органічного землеробства», компанії «БТУ-ЦЕНТР», компанії «Єврофінс Агро Тестінг Україна» та ТМ «ПАН ЕКО».
Детальніше …

Листопад 2018 - Навчальний курс з організації та просування органічного бізнесу
В період з 29 жовтня по 17 грудня в рамках проекту «Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід в транскордонних районах України і Білорусі» проходить серія навчальних тренінгів, що охоплюють тематику від старту органічного бізнесу до особливостей експорту.
Організатор: проект «Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід в транскордонних районах України і Білорусі»
Детальніше ...

27.11.2018 - Презентація першого офіційного відеоролику «Organic in Ukraine»
Під час прес-конференції «Український органічний сектор: досягнення 2018 року» було презентовано перше офіційне відео сектору органічного виробництва «Organic in Ukraine». «Це перше офіційне відео, яке представлятиме український органічний сектор як на внутрішньому ринку, так і на зовнішніх ринках. Це важлива частина формування іміджу України як надійного та конкурентного партнера в галузі органічного сільськогосподарського виробництва», - прокоментувала Ольга Трофімцева, заступник міністра мінагрополітики з питань європейської інтеграції.
Детальніше…

28.11.2018 - Рекомендації АМКУ
Антимонопольний комітет України звернувся з рекомендаціями до кількох виробників про порушення вимог статті 29 Закону України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» щодо використання позначень з написами «органічний», «біодинамічний», «біологічний», «екологічний», слів з префіксом «біо» тощо та рекомендував усунути причини виникнення порушення законодавства у десятиденний термін.
Ознайомитись з рекомендаціями можна за посиланням.
 
Анонси подій
12.12.2018 - Подільська органічна конференція «ВІД ЗЕМЛІ ДО СТОЛУ»

Мета заходу — залучення учасників приватного бізнесу до вирощування органічної продукції, покращення агрономічного досвіду, ознайомлення з практичними навичками та технологіями вирощування продукції з мінімальним ризиком пестицидного та нітратного забруднення.
Організатор: Центр інформаційної підтримки бізнесу в м. Хмельницький.
Детальніше ...

14-15.12.2018 - Бізнес на органічних яблуках: 4 найперспективніші бізнес-моделі
Organic Business School та Академія Органічного Садівництва "Ekogarden" провели дослідження ринку органічних яблук Україна та Європи і допоможуть розібратись, з чого складається цей бізнес, яких ресурсів вимагає, яка інвестиційна привабливість цього бізнесу, яких інвестицій вимагає і який прибуток може принести. Все про канали збуту, вимоги покупців та ціни. 
Організатори: Organic Business School та Академія Органічного Садівництва "Ekogarden" 
Детальніше ...

14-15.03.2019 - ІІІ міжнародний конгрес «Органічна Україна 2019»
 «Розвиток органічного ринку в Україні – від технологій до ринків збуту» Широкоформатний захід, який включає: міжнародний форум, експертні дискусії, галузеві конференції, тематичні блоки, прес-брифінг.
При реєстрації до кінця 2018 року – знижка 50%.
Організатори: Органічна Україна, Інфоіндустрія, Органік Стандарт
Детальніше ...


Запрошуємо надсилати інформацію про події в органічному секторі. Анонси подій, надіслані до 25 числа поточного місяця, увійдуть в інформаційний дайджест, всі інші матеріали будуть розміщення на сайті http://organicinfo.ua та соцмережах. Адреса для листування organicinfoukraine@gmail.com.

Об’єднуючі хештеги органічного ринку України: #OrganicInfo #OrganicinUkraine
 
Підписатись на електронну розсилку можна за посиланням.