31

Новини

Інформаційний дайджест за травень-червень 2019 02.06Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за травень - червень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту May-June 2019.pdf


 

Інформаційний дайджест за квітень-травень 2019 03.05Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за квітень - травень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту Apr-May 2019.pdf


 

В Україні презентували перший сертифікований органічний цукор 11.04

10 квітня відбулась презентація першого органічного цукру за участі Ольги Трофімцевої, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України.
«Сьогодні дуже знакова подія. Ми маємо перший органічний цукор в нашій державі. Я була, фактично, свідком зародження цієї ідеї. Лише 10 років тому почали з’являтись на полицях наших магазинів перші вітчизняні органічні продукти, а вже сьогодні ми спостерігаємо динамічний розвиток органічного виробництва на внутрішньому ринку», - наголосила в.о. Міністра.

Інформаційний дайджест за березень-квітень 2019 02.04Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за березень - квітень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту Mar-Apr 2019.pdf 

В рамках програми малих грантів розпочався проект «Дослідження органічного ринку та підтримка політичного розвитку» 12.03


В органічному секторі розпочався новий українсько-швейцарський проект, мета якого - надання достовірної інформації про органічний ринок та підтримка політичного діалогу в органічному секторі в Україні. В рамках проекту передбачено проведення всебічного аналізу органічного ринку за попередні три роки (2016-2018), а також за поточний рік та презентація результатів дослідження як в Україні, так і поза її межами, зокрема, в рамках найбільшої Міжнародної виставки органічних харчових продуктів БіоФах (BioFach), яка щорічно відбувається у лютому в м. Нюрнберг (Німеччина).