31

Новини

Керівництво з управління ризиками під час зберігання та транспортування органічної продукції 10.11.2018

Оприлюднені настанови щодо управління ризиками під час  післяврожайної обробки, зберігання та транспортування органічної продукції.
Ці настанови мають на меті допомогти органічним операторам, що займаються виробництвом та експортом органічної продукції, ідентифікувати та краще управляти факторами ризику, які можуть виникнути під час зберігання, транспортування та післяврожайної обробки органічної сільськогосподарської продукції. А також допомогти імпортеру органічної продукції зрозуміти та заздалегідь оцінити ризики ланцюга постачання органічної продукції, з яким він планує працювати.

Відбулась конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука» 05.11.2018

01 листопада 2018 р. у Науково-методичному центрі аграрної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука», організована НМЦ "Агроосвіта" та Федерація органічного руху України за підтримки Проекту «Німецько-українська співпраця в  галузі органічного землеробства», компанії «БТУ-ЦЕНТР», компанії «Єврофінс Агро Тестінг Україна» та ТМ «ПАН ЕКО».

 

Інформаційний дайджест за жовтень 2018 03.11.2018
Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за жовтень 2018.
 
Завантажити дайджест October 2018.pdf 

Інформаційний дайджест за вересень 2018 30.09.2018Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за вересень 2018.
 
Завантажити дайджест September 2018.pdf


 

«ОРГАНІЧНИЙ» ЗАКОН В ДІЇ 05.09.2018


У зв’язку з прийняттям Закону України «Про основні принципи і вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» з усіх сторін посипалось багато запитань і коментарів. Виробники намагаються зрозуміти, що ж їм робити, а споживачі запитують, коли ж з’явиться державний логотип для органічної продукції на пакуванні й чи можна зрештою йому довіряти.