31

Новини

Інформаційний дайджест за березень-квітень 2019 02.04Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за березень - квітень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту Mar-Apr 2019.pdf 

В рамках програми малих грантів розпочався проект «Дослідження органічного ринку та підтримка політичного розвитку» 12.03


В органічному секторі розпочався новий українсько-швейцарський проект, мета якого - надання достовірної інформації про органічний ринок та підтримка політичного діалогу в органічному секторі в Україні. В рамках проекту передбачено проведення всебічного аналізу органічного ринку за попередні три роки (2016-2018), а також за поточний рік та презентація результатів дослідження як в Україні, так і поза її межами, зокрема, в рамках найбільшої Міжнародної виставки органічних харчових продуктів БіоФах (BioFach), яка щорічно відбувається у лютому в м. Нюрнберг (Німеччина).

 

Інформаційний дайджест за лютий-березень 2019 01.03Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за лютий - березень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту Febr-Mar 2019.pdf 

Органіка: за та проти 15.02

Часто доводиться чути, що органічні продукти харчування це ніщо інше, ніж просто маркетинговий хід. Але прихильники органічного сільського господарства не втомлюються доводити протилежне і наполягають, що органічне землеробство є системою сталого та дбайливого землекористування, яка не шкодить навколишньому середовищу. Цей критерій важливий і для споживачів, адже сільське господарство є одним із найбільших забруднювачів довкілля.
На останніх виставкових заходах в Німеччині було презентовано спільне дослідження кількох наукових установ. Висновки дослідження свідчать про переваги органічного сільського господарства над конвенційним в 58% порівнянь щодо впливу на навколишнє середовище та збереження ресурсів. 
 

Німеччина займає друге місце в імпорті української органічної продукції 13.02

Сьогодні відкрилась найбільша органічна виставка Biofach 2019 - міжнародна торговельна виставка органічних продуктів, що традиційно проходить у виставковому центрі м.Нюрнберг (Німеччина). Цього року 40 українських компаній представлені у двох павільйонах (Національному та ITC) та окремими стендами.
Німеччина є важливим ринком збуту для української органічної продукції, адже вона посідає друге місце в імпорті української органічної продукції та імпортує приблизно п’яту частину всього нашого органічного експорту. 
(Фото Biofach Messe)