31

Новини

Інформаційний дайджест за грудень 2018 - січень 2019 02.01
Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за грудень 2018 - січень 2019.
 
Завантажити дайджест Dec 2018 - Jan 2019.pdf


 

Інформаційний дайджест за листопад 2018 02.12.2018
Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за листопад 2018.
 
Завантажити дайджест November 2018.pdf

 

Презентація першого офіційного відеоролику «Organic in Ukraine» 27.11.2018

Під час прес-конференції «Український органічний сектор: досягнення 2018 року» було презентовано перше офіційне відео сектору органічного виробництва «Organic in Ukraine». «Це перше офіційне відео, яке представлятиме український органічний сектор як на внутрішньому ринку, так і на зовнішніх ринках. Це важлива частина формування іміджу України як надійного та конкурентного партнера в галузі органічного сільськогосподарського виробництва», - прокоментувала Ольга Трофімцева, заступник міністра мінагрополітики з питань європейської інтеграції.

Керівництво з управління ризиками під час зберігання та транспортування органічної продукції 10.11.2018

Оприлюднені настанови щодо управління ризиками під час  післяврожайної обробки, зберігання та транспортування органічної продукції.
Ці настанови мають на меті допомогти органічним операторам, що займаються виробництвом та експортом органічної продукції, ідентифікувати та краще управляти факторами ризику, які можуть виникнути під час зберігання, транспортування та післяврожайної обробки органічної сільськогосподарської продукції. А також допомогти імпортеру органічної продукції зрозуміти та заздалегідь оцінити ризики ланцюга постачання органічної продукції, з яким він планує працювати.

Відбулась конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука» 05.11.2018

01 листопада 2018 р. у Науково-методичному центрі аграрної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука», організована НМЦ "Агроосвіта" та Федерація органічного руху України за підтримки Проекту «Німецько-українська співпраця в  галузі органічного землеробства», компанії «БТУ-ЦЕНТР», компанії «Єврофінс Агро Тестінг Україна» та ТМ «ПАН ЕКО».