31

Новини

Чи є Україна надійним постачальником органічної продукції? 04.03.2015

Шахрайство є однією з найбільших загроз в органічному секторі. Скандали можуть серйозно підірвати довіру споживачів до органічної продукції. Нещодавній випадок шахрайства, в якому фігурувала органічна соняшникова макуха, забруднена пестицидами тіаметоксамом і металаксилом, підіймає питання безпечності органічної продукції з України та надійності українських органічних операторів. Цей прес-реліз присвячений цьому питанню.

Український павільйон на виставці «БіоФах-2015»: високий рівень зацікавленості, міжнародне співробітництво 16.02.2015

Український павільйон на виставці «БіоФах» привернув увагу багатьох відвідувачів та учасників цієї найбільшої світової органічної торговельної виставки.
(м. Фрік, Швейцарія та м. Київ, Україна. 16 лютого 2015 р.) 
 
Участь у «БіоФах-2015» надала Україні можливості представити органічний сектор, що динамічно розвивається в країні, та отримати нові бізнес-пропозиції.
Перший досвід участі павільйону України в виставці «БіоФах» (в 2014 р.) був дуже успішним. Цього року 9 українських компаній також представили свої продукти та послуги на цій найбільшій міжнародній виставці. Надихнувшись бізнес-результатами попередньої виставки «БіоФах», деякі з компаній-учасниць, такі як Агрофірма «Поле», Галекс-Агро, Рівнехолод, Каспер та Фірма Діамант, представили своїм міжнародним колегам та споживачам розширений асортимент продукції. 

Відбувся перший семінар «Консультаційні послуги в органічному виробництві» 22.01.2015

29 січня 2015 року в Києві відбувся перший семінар для потенційних консультантів в сфері органічного виробництва.

Захід був  спрямований на підготовку висококваліфікованих спеціалістів, які розвиватимуть галузь надання консультаційних послуг в органічному виробництві.