31

Новини

УКРАЇНА - НАДІЙНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ОРГАННОЇ ПРОДУКЦІЇ 16.02.2016

11 українських компаній представили свою продукцію та послуги на виставці БіоФах - 2016 в м. Нюрнберг (Німеччина). Українські експоненти запропонували широкий асортимент органічної продукції, - зернові, олійні і зернобобові культури, соняшникове насіння і олію, крупи/пластівці, дикорослі/культивовані ягоди та ягідні пасти, - а також послуги сертифікації. Національний павільйон України привернув увагу тисяч відвідувачів з усього світу, адже до органічного сектору України прикута увага численних шукачів нових джерел постачання органічної продукції через стрімке зростання попиту на органічні продукти харчування в усьому світі. БіоФах – це найбільша торгівельна виставка органічної продукції в світі, цього року в ній взяли участь понад 2500 експонентів з 90 країн. 

Державний логотип для маркування органічної продукції – українське стає відомим 05.02.2016

Віднині українська органічна продукція має свій власний логотип. Невдовзі наші продукти, виробництво яких повністю відповідає вимогам Закону України про органічне виробництво та обіг органічної продукції, можна буде легко розпізнати за цими кольоровими колами на полицях магазинів, - як в Україні, так і за її межами. Графічний малюнок студентки (нині – вже випускниці) Харківської державної академії дизайну і мистецтв Поліни Макарової, після тривалого процесу офіційних затверджень та узгоджень всіма відповідними державними структурами, називається тепер - Державний логотип для органічної продукції (сировини).

Нова стратегія швейцарського співробітництва з Україною на 2015-2018 роки 15.07.2015

9 липня 2015 року Швейцарським бюро співробітництва в Україні було представлено  нову Стратегію швейцарського співробітництва з Україною на 2015-2018 роки.

За період Стратегії швейцарського співробітництва з Україною з 2011 по 2014 роки у сфері фінансової та економічної стійкості, завдяки швейцарській допомозі, значно покращився діловий клімат, був схвалений новий закон про платонеспроможність, який покращує нормативно-правову базу, проведено важливі реформи зі спрощення системи видачі дозволів і ліцензій у сільськогосподарському секторі.

День органічного поля 17.06.2015

16 червня 2015 року відбувся День органічного поля на базі Сквирської дослідної станції органічного виробництва ІАП НААН.
Мета заходу полягала в демонстрації вирощування різних сортів та гібридів сільськогосподарських культур в органічному виробництві (соя, озима пшениця, кукурудза, овочі, сидерати та ін.).
Відвідувачі також мали змогу ознайомитися з ефективністю застосування мікробіологічних препаратів різних виробників, дозволених в органічному виробництві та сучасним обладнанням, призначеним для використання в органічному землеробстві, сітчаста  борона Striegel (Німеччина). Його робота була показана на різних сільськогосподарських культурах та на різних стадіях розвитку рослини (соя, кукурудза, овочі).

Захід зі стратегічного планування 26.05.2015

25 травня 2015 року відбувся захід зі стратегічного планування «Ціль №1: розвиток органічного ринку в Україні» в рамках розробки Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій України на 2015-2020 роки, яка розробляється Міністерством аграрної політики та продовольства України за сприяння Європейського Союзу та міжнародних партнерів.