31

Новини

День органічного поля 17.06.2015

16 червня 2015 року відбувся День органічного поля на базі Сквирської дослідної станції органічного виробництва ІАП НААН.
Мета заходу полягала в демонстрації вирощування різних сортів та гібридів сільськогосподарських культур в органічному виробництві (соя, озима пшениця, кукурудза, овочі, сидерати та ін.).
Відвідувачі також мали змогу ознайомитися з ефективністю застосування мікробіологічних препаратів різних виробників, дозволених в органічному виробництві та сучасним обладнанням, призначеним для використання в органічному землеробстві, сітчаста  борона Striegel (Німеччина). Його робота була показана на різних сільськогосподарських культурах та на різних стадіях розвитку рослини (соя, кукурудза, овочі).

Захід зі стратегічного планування 26.05.2015

25 травня 2015 року відбувся захід зі стратегічного планування «Ціль №1: розвиток органічного ринку в Україні» в рамках розробки Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій України на 2015-2020 роки, яка розробляється Міністерством аграрної політики та продовольства України за сприяння Європейського Союзу та міжнародних партнерів.

 

Чи є Україна надійним постачальником органічної продукції? 04.03.2015

Шахрайство є однією з найбільших загроз в органічному секторі. Скандали можуть серйозно підірвати довіру споживачів до органічної продукції. Нещодавній випадок шахрайства, в якому фігурувала органічна соняшникова макуха, забруднена пестицидами тіаметоксамом і металаксилом, підіймає питання безпечності органічної продукції з України та надійності українських органічних операторів. Цей прес-реліз присвячений цьому питанню.

Український павільйон на виставці «БіоФах-2015»: високий рівень зацікавленості, міжнародне співробітництво 16.02.2015

Український павільйон на виставці «БіоФах» привернув увагу багатьох відвідувачів та учасників цієї найбільшої світової органічної торговельної виставки.
(м. Фрік, Швейцарія та м. Київ, Україна. 16 лютого 2015 р.) 
 
Участь у «БіоФах-2015» надала Україні можливості представити органічний сектор, що динамічно розвивається в країні, та отримати нові бізнес-пропозиції.
Перший досвід участі павільйону України в виставці «БіоФах» (в 2014 р.) був дуже успішним. Цього року 9 українських компаній також представили свої продукти та послуги на цій найбільшій міжнародній виставці. Надихнувшись бізнес-результатами попередньої виставки «БіоФах», деякі з компаній-учасниць, такі як Агрофірма «Поле», Галекс-Агро, Рівнехолод, Каспер та Фірма Діамант, представили своїм міжнародним колегам та споживачам розширений асортимент продукції. 

Відбувся перший семінар «Консультаційні послуги в органічному виробництві» 22.01.2015

29 січня 2015 року в Києві відбувся перший семінар для потенційних консультантів в сфері органічного виробництва.

Захід був  спрямований на підготовку висококваліфікованих спеціалістів, які розвиватимуть галузь надання консультаційних послуг в органічному виробництві.