31

Новини

Інформаційний дайджест за лютий-березень 2019 01.03Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за лютий - березень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту Febr-Mar 2019.pdf 

Органіка: за та проти 15.02

Часто доводиться чути, що органічні продукти харчування це ніщо інше, ніж просто маркетинговий хід. Але прихильники органічного сільського господарства не втомлюються доводити протилежне і наполягають, що органічне землеробство є системою сталого та дбайливого землекористування, яка не шкодить навколишньому середовищу. Цей критерій важливий і для споживачів, адже сільське господарство є одним із найбільших забруднювачів довкілля.
На останніх виставкових заходах в Німеччині було презентовано спільне дослідження кількох наукових установ. Висновки дослідження свідчать про переваги органічного сільського господарства над конвенційним в 58% порівнянь щодо впливу на навколишнє середовище та збереження ресурсів. 
 

Німеччина займає друге місце в імпорті української органічної продукції 13.02

Сьогодні відкрилась найбільша органічна виставка Biofach 2019 - міжнародна торговельна виставка органічних продуктів, що традиційно проходить у виставковому центрі м.Нюрнберг (Німеччина). Цього року 40 українських компаній представлені у двох павільйонах (Національному та ITC) та окремими стендами.
Німеччина є важливим ринком збуту для української органічної продукції, адже вона посідає друге місце в імпорті української органічної продукції та імпортує приблизно п’яту частину всього нашого органічного експорту. 
(Фото Biofach Messe)

Інформаційний дайджест за січень-лютий 2019 01.02Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за січень - лютий 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту Jan-Febr 2019.pdf. 

ОФІЦІЙНА ДЕЛЕГАЦІЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ НА ВИСТАВЦІ «БІОФАХ» 19.01


Офіційна делегація представників органів державної влади України на чолі із Заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгою Трофімцевою їде на міжнародну виставку органічної продукції «Біофах 2019».