31

Новини

Операція OPSON: ЄВРОПОЛ перевіряє підозрілі органічні продукти 24.06

Операція OPSON є спільною ініціативою Європолу та Інтерполу. Вона проводиться з 2011 року і орієнтована на виявлення підроблених та неякісних продуктів харчування та напоїв. До участі залучаються поліція, митні органи, національні регуляторні органи тощо. Традиційно операція проводиться на території 16 країн-членів ЄС (Австрія, Бельгія, Болгарія, Кіпр, Іспанія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Ірландія, Італія, Литва, Португалія, Швеція, Словенія, Словаччина, Великобританія), інші країни можуть долучатися за запитом.

Інформаційний дайджест за травень-червень 2019 02.06Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за травень - червень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту May-June 2019.pdf

 

Інформаційний дайджест за квітень-травень 2019 03.05Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за квітень - травень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту Apr-May 2019.pdf


 

В Україні презентували перший сертифікований органічний цукор 11.04

10 квітня відбулась презентація першого органічного цукру за участі Ольги Трофімцевої, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України.
«Сьогодні дуже знакова подія. Ми маємо перший органічний цукор в нашій державі. Я була, фактично, свідком зародження цієї ідеї. Лише 10 років тому почали з’являтись на полицях наших магазинів перші вітчизняні органічні продукти, а вже сьогодні ми спостерігаємо динамічний розвиток органічного виробництва на внутрішньому ринку», - наголосила в.о. Міністра.

Інформаційний дайджест за березень-квітень 2019 02.04Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за березень - квітень 2019.
 
Завантажити повну версію дайджесту Mar-Apr 2019.pdf