31

Інформаційний дайджест за березень-квітень 2019

Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за березень - квітень 2019.

Важливі події місяця, що минув
Березень 2019 - В рамках програми малих грантів розпочався проект «Дослідження органічного ринку та підтримка політичного розвитку»
В органічному секторі розпочався новий українсько-швейцарський проект, мета якого - надання достовірної інформації про органічний ринок та підтримка політичного діалогу в органічному секторі в Україні. В рамках проекту передбачено проведення всебічного аналізу органічного ринку. Окрема увага буде приділятись роботі з Міністерством аграрної політики та продовольства України, зокрема, щодо розробки нормативно-правових актів, які регулюватимуть виробництво, обіг та маркування органічної продукції.
Детальніше ...
 
12.03.2019 - Семінар «Cертифікація за органічними стандартами Китаю. Особливості входження на китайський органічний ринок»
Китайський ринок стає дедалі популярнішим для виробників та експортерів органічної продукції, адже Китай активно нарощує темпи споживання, майже 10% всієї органічної продукції споживається саме тут.
Виробники матимуть змогу представити свою продукцію в рамках українського стенду на найбільшій органічній виставці Китаю – «BIOFACH CHINA», яка проходитиме у Шанхаї 16-18 травня 2019 року.
Детальніше…
 
14-15.03.2019 - ІІІ міжнародний конгрес «Органічна Україна 2019»
Більше 300 учасників органічного сектору зібрались в Одесі для обговорення стану і перспектив розвитку органічного ринку в Україні  та обміну думками щодо «портрету» українського споживача; обговорення перспектив експорту органічної продукції до різних країн світу та зменшення бар’єрів для української продукції; презентації нових проектів та ідей, фінансових механізмів для подальшого розвитку галузі як з боку держави, так і з боку приватних інвесторів.
Детальніше ...

13-16.02.2019 - Закон України про органічне виробництво
Триває робота над розробкою нормативно-правових актів до Закон України "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції", який буде введено в дію 2 серпня 2019 року.
Пропонуємо детальну схему взаємодії контролюючих органів та операторів ринку, що закладено в законі.
Детальна схема …
 
Анонси подій
04.04.2019 - CREATIVE BUSINESS CUP 2019: ЖИТТЯ
Creative Business Cup – це міжнародний конкурс, що проходить у декілька етапів, відкриваючи нові шляхи розвитку для творчих підприємців та амбіційних стартапів. Переможець національного відбору буде офіційно представляти Україну на міжнародному фіналі конкурсу, де зможе знайти партнерів, спонсорів та інвесторів. Статус переможця конкурсу також відкриває двері в еко-систему українського інноваційного бізнесу і, зокрема, у спільноту креативного простору IZONE.
Тема цьогорічного Сreative Business Cup: ЖИТТЯ — Органічні інновації / Нуль відходів / Людинорозмірне виробництво.
Умови участі досить прості – необхідно надіслати презентацію бізнес-ідеї до 4 квітня і вже 5 квітня буде оголошено 10 фіналістів, які пройдуть в наступний етап.
Детальна інформація про конкурс та умови участі…
 
15-16.04.2019 - Дні біодинамічних препаратів
В програмі практикуму: ознайомлення з біодинамічним напрямком виробництва, ознайомлення з препаратами, а також практичні заняття із приготування та застосування біодинамічних препаратів із лектором Райнером Заксом.
Реєстрація за посиланням…
 
04-07.06.2019 - Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2019"
Починається прийом заявок для участі в традиційній спеціалізованій виставці-ярмарку органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2019", що проходитиме в рамках виставки "АГРО-2019" на території Експоцентру України (ВДНГ).
Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Федерація органічного руху України.
Детальніше…


Завантажити повну версію дайджесту Mar-Apr 2019.pdf

Запрошуємо надсилати інформацію про події в органічному секторі. Анонси подій, надіслані до 25 числа поточного місяця, увійдуть в інформаційний дайджест, всі інші матеріали будуть розміщення на сайті http://organicinfo.ua та соцмережах. Адреса для листування organicinfoukraine@gmail.com.

Об’єднуючі хештеги органічного ринку України: #OrganicInfo #OrganicinUkraine
 
Підписатись на електронну розсилку можна за посиланням.