31

Другий Міжнародний Конгрес «Органічна Україна 2018»

15-16 березня 2018 р. у м.Одеса (вул. Гагарінське Плато, 5-Б, готель «Gagarinn») успішно відбувся Другий Міжнародний Конгрес «Органічна Україна 2018» – найкращий майданчик для щорічної зустрічі всіх сторін, залучених до розвитку органічного сектору в Україні.

Програма за посиланням: organicukraine.org.ua/congress/schedule/ 

Другий Міжнародний Конгрес «Органічна Україна 2018» був організований для тих, хто хоче планувати особистий розвиток та економічний розвиток України – від дрібного фермера до торговельних мереж та міжнародних покупців органічної сировини/готової продукції українського походження. Тут зустрілись виробники, переробники, місцеві та міжнародні трейдери, консультанти, громадські організації, надавачі послуг, державні установи та інші представники сектору.

«Розвиток органічного ринку в Україні – від виробництва до реалізації органічної продукції» – це огляд ринку органічної продукції та місця України як надійного виробника та постачальника; погляд на органічну Україну з середини та ззовні, перспективи та виклики, стратегія розвитку органічного сектору в Україні та дискусійний майданчик для обговорення та втілення найкращих органічних ідей.

Головне завдання Конгресу – покращити ефективність роботи кожного органічного оператора, показати переваги та розкрити ризики для тих, хто вирішує про перехід до органічного виробництва, та відповісти на всі питання кожного зацікавленого органічними продуктами.

Що отримали учасники:

 1. Дискусійне обговорення стану органічного ринку зараз – ЩО зараз? Факти, досвід, цифри. – Експертна дискусія.
 2. Стратегічне розуміння розвитку конкретного напрямку – ЯК це працює? Експерти, досвід, рекомендації. – Тематичні круглі столи.
 3. Конкретні інструменти для впровадження нової стратегії підприємства – ЯКИМ ЧИНОМ конкретно? Випадки, угоди, досвід. – Галузеві конференції.
 4. Можливість дотику до практичного впровадження – ЧИ ЦЕ МОЖЛИВО? Органічна ферма, агрономія, урожай. – Літні тематичні практики на господарствах.

Теми експертних дискусій та галузевих конференцій:

 1. Законодавство у сфері органічного виробництва. Сертифікація та контроль.
 2. Навчання органічному виробництву: вищі навчальні заклади, органи державної влади, бізнес-освіта.
 3. Органічне ягідництво та збір дикоросів. Особливості переробки.
 4. Органічні зернові та олійні культури.
 5. Органічна соя та бобові культури.
 6. Органічне садівництво, розсадництво.
 7. Готовий продукт на полиці магазинів внутрішнього та зовнішнього ринків.
 8. Маркетинг та збут органічної продукції.
 9. Ефективне управління якістю та харчова безпека в органічному виробництві. 

Завантажити презентації всіх доповідачів. 

Захід відбувся за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Організатори: Громадська спілка «Органічна Україна»ТОВ «Інформаційне агентство «Інфоіндустрія».

Генеральний спонсор: Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку  (MEDA).

Фінансова підтримка: Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO)ТОВ «Щедро»;КЕТ-УкраїнаБТУ-ЦЕНТР.

Партнери: Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні»Асоціація «Дунайська СОЯ»Проект «Агроторгівля України»ТОВ «Органік Стандарт»ТОВ «КьюС»МБО ІЦ «Зелене Досьє»проект «Агропорт».

У випадку запитань, будь ласка, звертайтеся за телефонами: +38 067-536-91-39, +38 067-171-75-77; або пишіть: info(at)organicukraine.org.uainfoindustria2014(at)gmail.com