31

Інформаційний дайджест за лютий-березень 2019

Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за лютий - березень 2019.

Важливі події місяця, що минув
13-16.02.2019 - БіоФах 2019

Найбільша органічна подія, торговельна виставка органічних продуктів БіоФах 2019, відбулась у виставковому центрі м.Нюрнберг (Німеччина). У виставці взяли участь 3273 експоненти з 98 країн світу. Виставку відвідало понад 51,5 тисяч осіб, більше половини з яких – це відвідувачі з-поза меж Німеччини. Більше 9,5 тисяч осіб взяли участь в діловій програмі виставки, яка передбачає конференції, конгреси, дискусійні панелі тощо.
Цьогорічні переможці в інноваційному павільйоні: гарбузовий сир в категорії свіжих продуктів, морозиво з вмістом печива в категорії заморожених продуктів. Відвідувачів також здивував календар, що виростає – кожний місяць цього календаря вміщує певне насіння, тому при відриванні сторінки, її можна посадити, не створюючи додаткового сміття.
Біофах 2020 відбудеться з 12 по 15 лютого.
Більше інформації…

13.02.2019 - Світ органічного сільського господарства: статистика та тренди 2019
Протягом виставки БіоФах, вже традиційно, презентовано світову органічну статистику 2019, яка зібрана Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL) спільно з Міжнародною федерацією рухів органічного сільського господарства (IFOAM) станом на 31.12.2017 року.
Повна версія дослідження доступна за посиланням.
Українська версія огляду розміщена на сайті OrganicInfo.ua.
 
21.02.2019 - Х регіональний форум «Органічна Україна»
Організаторами форуму, що відбувся в Одесі, виступили громадська спілка «Органічна Україна», ТОВ «Органік Експерт Консалтинг» та Одеська обласна державна адміністрація.
В роботі форуму взяли участь близько 30 учасників, зокрема, вже сертифіковані органічні виробники Одеської області.
Детальніше…
 
28.02.2019 - Чернігівський регіональний Форум «Органік Інвест»
В Чернігові відбувся вже другий регіональний форум «Органік Інвест», організований департаментом агропромислового розвитку
Чернігівської обласної державної адміністрації. В Чернігівській області працює більше 10 сертифікованих органічних господарств, продукція яких представлена у великих торговельних мережах, зокрема, соки та молочна продукція.
Детальніше…
 

Анонси подій
06-09.03.2019 - ECO-Expo Весна 2019

В рамках виставки проходить серія лекцій та майстер-класів, зокрема:
7 березня, 12:00-13:00 - Тенденції розвитку органічного руху в Україні та світі. 
9 березня, 13:00-14:00 - Навіщо купувати ORGANIC? Їжа, косметика, миючі та текстиль. 
Організатор виставки: Промоушн-центр “Український подіум”
Детальніше…
 
12.03.2019 - Семінар «Cертифікація за органічними стандартами Китаю. Особливості входження на китайський органічний ринок»
Китай стає одним із найбільших споживачів органічної продукції, за результатами 2017 року споживання органічної продукції перевищило 7 млрд. Євро.
Семінар проводиться з метою забезпечення розширення географії ефективного збуту вітчизняної органічної продукції, ознайомлення з особливостями інспекції та сертифікації органічного виробництва за стандартами Китайської Народної Республіки, вимогами щодо імпорту продукції з України до КНР.
Організатори: Федерація органічного руху України, Китайський державний орган сертифікації «OFDC» (Organic Food Development and Certification)
Детальніше…
 
14-15.03.2019 - ІІІ міжнародний конгрес «Органічна Україна 2019»
Учасниками та експертами третього Міжнародного Конгресу «Органічна Україна 2019» стануть органічні виробники, представники торговельних мереж, трейдерів органічної продукції, консультанти, громадські організації та представники державних інституцій.
У програмі Конгресу: 
- Форум, що проходитиме в перший день, 14 березня. Основні теми: політичний діалог і ринки збуту: внутрішні та зовнішні.
- Дві паралельні конференції відбудуться в другий день.
Організатори: Органічна Україна, Інфоіндустрія, Органік Стандарт
Детальніше ...
 
04-07.07.2019 - Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2019"
Починається прийом заявок для участі в традиційній спеціалізованій виставці-ярмарку органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2019", що проходитиме в рамках виставки "АГРО-2019" на території Експоцентру України (ВДНГ).
Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Федерація органічного руху України.
Детальніше…


Завантажити повну версію дайджесту Febr-Mar 2019.pdf

Запрошуємо надсилати інформацію про події в органічному секторі. Анонси подій, надіслані до 25 числа поточного місяця, увійдуть в інформаційний дайджест, всі інші матеріали будуть розміщення на сайті http://organicinfo.ua та соцмережах. Адреса для листування organicinfoukraine@gmail.com.

Об’єднуючі хештеги органічного ринку України: #OrganicInfo #OrganicinUkraine
 
Підписатись на електронну розсилку можна за посиланням.