31

День соєвого поля 2019

Дата
12.09.2019-12.09.2019
Адреса
КУШЕЛІВКА, Вінницька обл,
Місце проведення
Дослідні поля ASTARTA Select
Контакти
0800211242
Посилання
GM
Опис
День соєвого поля 2019 – це унікальна можливість оцінити потенціал 60-ти основних комерційних сортів не-ГМ сої, різних груп стиглості як іноземної, так і вітчизняної селекції на одному незалежному майданчику, ознайомитись із ефективними технологіями вирощування не-ГМ сої, цукрового буряка, соняшника, кукурудзи, а також особисто поспілкуватись із кращими експертами галузі.
Раніше цього року вже було проведено День соєвого поля, в рамках якого було висіяно ці експериментальні посіви на ділянці більше 4 га. Отже тепер учасники зможуть оцінити стан культур. 

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації. Більше інформації про захід та реєстрація на сайті: www.soyafieldday.com 

Організатори: Асоціація «Дунайська Соя» та агропромхолдинг «Астарта-Київ»
 
Для довідки:
Асоціація «Дунайська Соя» – міжнародна некомерційна організація, яка сприяє сталому виробництву сої без ГМО в Європі. Асоціація була заснована у 2012 р. та наразі налічує понад 280 членів із 25 країн Європи.
Головний офіс знаходиться у Відні (Австрія), а регіональні представництва діють у Сербії, Україні та Молдові. На території України Асоціація веде свою діяльність із 2015 р., у 2018 р., було офіційно зареєстровано регіональне представництво в Києві.
Діяльність Асоціації «Дунайська Соя» сприяє сталому вирощуванню сої в Європі, в тому числі, шляхом впровадження власних стандартів якості: «Donau Soja» («Дунайська cоя») та «Europe Soya» («Європейська соя»).