31

Інформаційний дайджест за грудень 2018 - січень 2019Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за грудень 2018 - січень 2019.

Важливі події місяця, що минув
30.11-01.12.2018 - Сучасні європейські практики виробництва органічних ягід
30 листопада - 1 грудня в Києві відбувся
Міжнародний тренінг Сучасні європейські практики виробництва органічних ягід: малина, полуниця, лохина за участі міжнародного експерта Патріка Стефані (FIBL, Швейцарія).
Детальніше …

12.12.2018 - Подільська органічна конференція «ВІД ЗЕМЛІ ДО СТОЛУ»
Конференція зібрала близько 100 учасників – агровиробників Хмельниччини та західного регіону, які вже займаються або планують перехід до органічного виробництва, та провідних експертів сектору.
Детальніше ...

Грудень 2018 - Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід
Добігає завершення проект «Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід в транскордонних районах України і Білорусі». В рамках проекту відбулись серія навчальних тренінгів в Україні та Білорусі, конкурс бізнес-ідей з органічного ягідництва тощо.
Підсумкове відео про досягнення проекту за посиланням.

14.12.2018 - Рекомендації АМКУ
Антимонопольний комітет України продовжує проведення перевірок щодо дотримання законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Зокрема,  Комітетом дослідження проведено низку перевірок щодо дотримання Закону України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» щодо використання позначень з написами «органічний», «біодинамічний», «біологічний», «екологічний», слів з префіксом «біо» тощо. Відповідні рішення з рекомендаціями про усунення порушень оприлюднено 14 грудня.
Ознайомитись з рекомендаціями можна за посиланням.
 

Анонси подій
30.01.2019 - Бізнес-форум "Органічний ягідний бізнес: помилки 2018 – перспективи 2019" 
Ключові експерти та учасники органічного ягідного ринку зберуться, щоб обговорити результати минулого року, проаналізувати помилки і знайти рішення для успішного 2019 року.
При реєстрації до 15 січня діє знижка 50%.
Організатори: Organic Business School та Органік Стандарт 
Детальніше…

13-16.02.2019 - БіоФах 2019
Найбільша органічна подія в світі - міжнародна торговельна виставка органічних продуктів БіоФах, що традиційно проходить у виставковому центрі м.Нюрнберг (Німеччина).
Цього року Україна буде представлена двома павільйонами, а також стендами окремих компаній. Загалом до участі у виставці зареєстровано 40 компаній.
До 8 лютого триває он-лайн продаж квитків для відвідувачів: по-перше, он-лайн дешевше, по-друге, квиток на виставку дає право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті міста, зокрема, з/до аеропорту.
Більше інформації за посиланням.

14-15.03.2019 - ІІІ міжнародний конгрес «Органічна Україна 2019»
 «Розвиток органічного ринку в Україні – від технологій до ринків збуту» Широкоформатний захід, який включає міжнародний форум, експертні дискусії, галузеві конференції, тематичні блоки, прес-брифінг.
Організатори: Органічна Україна, Інфоіндустрія, Органік Стандарт
Детальніше ...

Триває робота над регуляторними актами
Нагадуємо, що з 2 серпня 2019 року буде введено в дію Закон України "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції". 26 грудня в Мінагрополітики відбулось засідання робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур, на якому обговорювався, зокрема, план роботи над регуляторними актами.
Слідкуйте за оновленнями на сайті Мінагрополітики в розділі проекти регуляторних актів за посиланням.


Завантажити дайджест Dec 2018 - Jan 2019.pdf

Запрошуємо надсилати інформацію про події в органічному секторі. Анонси подій, надіслані до 25 числа поточного місяця, увійдуть в інформаційний дайджест, всі інші матеріали будуть розміщення на сайті http://organicinfo.ua та соцмережах. Адреса для листування organicinfoukraine@gmail.com.

Об’єднуючі хештеги органічного ринку України: #OrganicInfo #OrganicinUkraine
 
Підписатись на електронну розсилку можна за посиланням.