31

ОФІЦІЙНА ДЕЛЕГАЦІЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ НА ВИСТАВЦІ «БІОФАХ»

Офіційна делегація представників органів державної влади України на чолі із Заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгою Трофімцевою їде на міжнародну виставку органічної продукції «Біофах 2019».
Цілі місії – участь у найбільшій міжнародній виставці органічної продукції «Біофах», представлення України на міжнародному рівні, побудова довгострокового партнерства і з органами державної влади інших країн, і з учасниками органічного ринку, а також, участь у заходах Національного павільйону України.
Участь офіційної делегації у виставці «Біофах» підтримано Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та Спілкою виробників сертифікованих органічних продуктів «Органічна Україна» та організовано Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія). Проект «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства», що впроваджується AFC/IAK та фінансується BMEL, також частково підтримав організацію зустрічей для делегації.