31

Інформаційний дайджест за серпень-вересень 2019

Пропонуємо вашій увазі короткий інформаційний дайджест про події в органічному секторі за серпень - вересень 2019.

Важливі події місяця, що минув

08.08 та 29.08.2019 - Триває робота над підзаконними актами до «органічного» закону
В серпні представлено для громадського обговорення ще два проекти наказів Мінагрополітики «Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації» та «Про затвердження Порядку розгляду апеляцій на рішення органів сертифікації». Перший відкритий для громадського обговорення до 7 вересня, другий, відповідно, - до 28 вересня.
За матеріалами Мінагрополітики.

28.08.2019 - У Мінагрополітики відкрилася фотовиставка «Органічні рекорди України»
28 серпня за участю в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Органічні рекорди України», яка присвячена органічним рекордам, встановленим у різних куточках Україні та за її межами.
Фотовиставка триватиме до 27 вересня в холі Мінагрополітики.
За матеріалами Мінагрополітики.

Анонси подій

09-13.09.2019 - Торгова місія до Німеччини та Конференція Sourcing Trends 2019
Щороку конференція "Sourcing Trends" збирає головних гравців органічного ринку Європи та вже встигла зарекомендувати себе як ефективна В2В-платформа, адже більшість її учасників - саме європейські байери. Особливістю цьогорічної конференції стане проведення Українського Дня та Німецько-українського круглого столу, які відбудуться у другий день заходу, 12 вересня.
Детальніше про конференцію та про місію

12.09.2019 - День соєвого поля
День соєвого поля 2019 – це унікальна можливість оцінити потенціал 60-ти основних комерційних сортів не-ГМ сої, різних груп стиглості, як іноземної, так і вітчизняної селекції, на одному незалежному майданчику, ознайомитись із ефективними технологіями вирощування не-ГМ сої, цукрового буряка, соняшника, кукурудзи, а також особисто поспілкуватись із кращими експертами галузі.
Організатори: Асоціація «Дунайська Соя» та «Астарта-Київ»
Детальніше…

12.09.2019 - Good. Better. Organic
Поспішайте! Залишилось всього кілька місць!
Вже вдруге організовується зустріч молодих органічних фермерів та спеціалістів, зацікавлених у впровадженні органічного виробництва, з України та Німеччини, що складатиметься з двох навчальних візитів. За результатами конкурсного відбору десять осіб (не старше 35 років) безкоштовно зможуть взяти участь у навчальних візитах.
Організатори: Львівська міська громадська організація «Екотерра» спільно з Асоціацією APOLLO e.V., Фондом “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” Німеччина
Детальніше…

14.09.2019 - ХІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів
Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовують цей Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.
На ярмарку будуть представлені органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.
Детальніше…

26-29.09.2019 - Дні біодинамічних препаратів
Наступний курс «Дні біодинамічних препаратів» стартує вже в кінці вересня. Він передбачає:
- читання та аналіз курсу лекцій по сільському господарству Рудольфа Штайнера із французьким лектором Марком Фалмером;
- практичні заняття по приготуванню та застосуванню препаратів разом із лектором Райнером Заксом.
Організатори: Школа біодинаміки України, ТОВ «Жива Земля Потутори», ГС «Біодинаміка України», ГС «Органічна Україна»
Детальніше…
 

Завантажити повну версію дайджесту August-September 2019.pdf

Ми запустили телеграм-канал, приєднуйтесь! https://t.me/organicinfo
 
Запрошуємо надсилати інформацію про ваші органічні події для їх розміщення на сайті та в дайджесті за адресою organicinfoukraine@gmail.com.
 
Об’єднуючі хештеги органічного ринку України: #OrganicInfo #OrganicinUkraine
 
Дайджест виходить в рамках проекту «Дослідження органічного ринку та підтримка політичного розвитку» впроваджується Інформаційним центром «Зелене досьє» у партнерстві з органом сертифікації «Органік Стандарт» (Україна) та із залученням експертів Дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).
 
(с) OrganicInfo.ua